گوناگون

دولت و مجلس برای رفع تورم برنامه ندارند!

در حالیکه نا رضایتی و اعتراض لایه‌های گوناگون جامعه به سیاست‌های حکومت جمهوری اسلامی رو به گسترش است. دولت و مجلس با عوام فریبی گناه وضعیت ناگوار معیشتی مردم را به گردن یکدیگر می‌اندازند.

پرتاب توپ به زمین قالیباف و مجلس

رویداد۲۴ – ابراهیم رییسی در شورای اداری استان کردستان اظهار کرد:

خیلی افرادی را دیدیم که تریبون دست گرفتند ولی کاری نکردند مردم اقدام می‌خواهند امروز انتظار مردم از همه مسوولان این است که در زندگی آنها اتفاقی بیفتد و هر کاری که از دستشان بر می‌آید باید انجام دهند.وی خطاب به مدیران افزود: آنچه امروز مردم می‌خواهند تحول است مردم انتظار تحول در زندگی و موضوع اشتغال دارند، مردم از تورم ناراحت هستند لذا نمایندگان برای رفع تورم باید به لایحه دو فوریتی رای بدهند.باید تلاش کنیم هر چیزی که دلالت بر تورم دارد انجام نشود چون این خواست مردم است و ما مسوولان باید در این راستا انجام وظیفه کنیم.

رئیس جمهور اضافه کرد: رشد اقتصادی ما در گرو جذب سرمایه‌گذاری است لذا همه باید در این زمینه تلاش کنند.وی با بیان اینکه مردم همیشه پای کار بوده و امتحان خود را پس داده‌اند گفت: افزایش بهره‌وری تنها به بخشنامه وزیر نیست و هر اقدامی که منجر به بهره‌وری می‌شود باید از سوی مسوولان و مدیران انجام گیرد… رئیسی ادامه داد: راهبرد نظام را رهبری تعیین می‌کنند و ما همه مجری این راهبردها هستیم لذا باید با نگاه تحولی در مسیر توسعه همه جانبه تلاش شود.

وی در ادامه از وحدت شیعه و سنی و امنیت پایدار در استان به عنوان بزرگترین سرمایه نام برد و گفت: باید از تمام ظرفیت‌ها در مسیر رفع مشکل بیکاری و اشتغالزایی برای جوانان استفاده شود و معطل یک دستگاه خاص نباشیم… انتظار من از تک تک مدیران این است که اهل اقدام و عمل با نگاه تحولی و حرکت جهادی باشند، سیاسی بودن و اهل عمل بودن در گروه اقدام و عمل و اجرا است، این دولت میدان عمل و اجرا است، میدان شعار و حرف نیست. از مدیران انتظار دارم افرادی که نمی خواهند جهادی کار کنند و اهل اقدام و عمل نیستند را در حاشیه قرار دهند. انتظار امروز مردم کردستان که به حقیقت مخلاصانه از انقلاب دفاع کرده‌اند رفع مشکلات و حرکت جهادی و تلاش مضاعف است… ما اکنون در جنگ اقتصادی هستیم…رئیس جمهور اضافه کرد: انتظار از مدیران دولت مردمی و انقلابی این است همه کسانی که به نام نظام و این دولت تحت فرمان رهبری خدمت می‌کنند باید برای رفع مشکلات تلاش کنند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا