گوناگون

غارت کشور توسط قرارگاه “سازندگی خاتم الانبیا”

رانت و فساد مالی پیامد حضور گسترده سپاه پاسداران و بازوی مالی آن  قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاست. ۶۲سد،صدها کیلومتر بزرگراه و ۱۶۵ تقاطع و پل در کلانشهرها توسط این قرارگاه احداث شده که اغلب غیر کارشناسی و توام با حیف و میل میلیاردها تومان ثروت عمومی بوده است.

منشاء فساد مالی و غارت ثروت ملی کشور !

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: در حوزه شهرسازی ۳۳۸ کیلومتر خطوط مترو در چند کلانشهر کشور را در دست اجرا داریم که ۱۳۰ کیلومتر آن خاتمه پیدا کرده است.به گزارش ایسنا، حسین هوش السادات فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در آیین انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک شهرداری تهران و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا برای احداث خط ۱۰ مترو و آغاز مونتاژ دستگاه حفاری تونل مکانیزه این خط اظهار کرد: ۲۰ درصد گاز و ۴۵ درصد بنزین و ۲۰ درصد گازوئیل از طریق  خدمات قرارگاه خاتم فراهم می شود. همچنین  ۶۲ سد که ۴۵ درصد ذخایر آبی کشور را شامل می شود توسط قرارگاه خاتم ساخته شده است. ضمن اینکه ۶۴۰۰خط انتقال آب و  بیش از ۹۰۰ کیلومتر آزادراه و ۴۱۰۰ کیلومتر راه آهن با مشارکت قرارگاه خاتم الانبیا انجام پذیرفته است.

وی با بیان اینکه صدها کیلومتر بزرگراه و ۱۶۵ تقاطع و پل در کلانشهرها توسط این قرارگاه انجام شده است، افزود: همچنین در حوزه شهرسازی ۳۳۸ کیلومتر خطوط مترو در چند کلانشهر کشور را در دست اجرا داریم که ۱۳۰ کیلومتر آن خاتمه پیدا کرده است. متروی قم و خط ۲ شیراز و کرمانشاه و پرند نیز در آینده به بهره برداری می رسد. ساخت خط ۷ متروی تهران در ۲۵ ایستگاه نیز از جمله افتخارات قرارگاه خاتم بوده است.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا