از هر دری سخنی

نظام بازی را باخته اما دم از پیروزی می زند

حسین قدیانی: شگفتا! در کل شهر بازی را باخته‌ایم ولی مدام ارد پیروزی می‌دهیم که موفق شده‌ایم همه‌ی صندلی‌های استادیوم را پر از محجبه‌ها کنیم!

از ساحل دریا بگیر تا کف همین خیابان انقلاب، آن‌چه زیاد دیده می‌شود کشف حجاب است

جماران :حسین قدیانی، روزنامه نگار، در صفحه اینستاگرام خود در باره حجاب اجباری از جمله نوشت:آقایان خودشان در شهرک‌هایی زندگی می‌کنند که هم‌سایه‌ی روبه‌رویی سردار فلانی است، هم‌سایه‌ی عقبی سردار بهمانی، هم‌سایه‌ی راست فلان وکیل مجلس و هم‌سایه‌ی چپ هم بهمان وزیر. من هم اگر ساکن هم‌چین قرنطینه‌ی فاضله‌ای می‌بودم، جز با خوش‌بینی به مقوله‌ی حجاب نگاه نمی‌کردم ولی انصاف باید داد که دود گسل محجبه‌ها و بدحجاب‌ها به چشم امثال حقیر می‌رود و این ما هستیم که در صف بانک و صف پمپ‌بنزین و اساسا هر صف دیگری باید چپ‌چپ دیگر مردمان را تحمل کنیم.

دیگر مردمی که از آمریکا نیامده‌اند بل‌که نتیجه‌ی قهری سیاست‌های نظام هستند در زمینه‌ی تبلیغ حجاب. سیاست‌هایی ‌که کج را راست نکرده؛ فقط مردم را به لج انداخته… از ساحل دریا بگیر تا کف همین خیابان انقلاب، آن‌چه زیاد دیده می‌شود کشف حجاب است…کل جامعه اعم از باحجاب و بی‌حجاب تا خرخره درگیر معیشت است؛ آن‌وقت سوزن مسئولین گیر کرده روی بدترین تلقی از امر به معروف و نهی از منکر. بیش از چهل سال، امر و نهی را خلاصه کردیم در زلف زن و حالا داریم آن‌چه را کاشته‌ایم، درو می‌کنیم.شگفتا! در کل شهر بازی را باخته‌ایم ولی مدام ارد پیروزی می‌دهیم…

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا