گوناگون

چند خبر کوتاه

رتبه سرعت اینترنت ثابت ۸ پله سقوط کرد …

تازه‌ترین گزارشی که سایت «اسپیدتست» از میانگین سرعت اینترنت کشورها منتشر کرده، نشان می‌دهد سرعت اینترنت سیار ایران با افزایش و اینترنت ثابت با کاهش سرعت رو به رو شده است.

بر اساس شاخص «میانگین»، سرعت اینترنت ثابت با ۸ پله افت به رتبه ۱۴۷ و اینترنت سیار با ۲ پله ارتقا به جایگاه ۷۴ رسیده است.

«میانگین» سرعت دانلود اینترنت ثابت اکنون ۲۲.۹۱ مگابیت بر ثانیه، سرعت آپلود ۱۴.۲۲مگابیت بر ثانیه و میزان تأخیر (latency) ۴۱ میلی‌ثانیه است.

نرخ فرونشست زمین در اصفهان اصلاً کاهش نیافته است.

به گفته رئیس بخش زلزله و خطرپذیری مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی کشور، نرخ فرونشست زمین در اصفهان به‌هیچ‌وجه کاهش نیافته و مگر ما کار خاصی در اصفهان انجام داده‌ایم که فرونشست زمین متوقف شود و یا معجزه‌ای رخ داده است.

سخنگوی قوه قضاییه: اسدبیگی به ۲۰ سال حبس محکوم شد

امید اسدبیگی، متهم اصلی پرونده نیشکر هفت تپه به ۲۰ سال حبس، ۷۴ ضربه شلاق، محرومیت کامل از خدمات و جزای نقدی محکوم شده است.

نماینده مجلس: میزان برداشت گندم در منطقه ما نسبت به سال های قبل به کمتر از نصف کاهش پیدا کرده است

نماینده فریدن و فریدونشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نیرو سیاست درستی را برای مدیریت خاموشی ها در فصل گرما اتخاذ نکرده و فشار مضاعفی بر کشاورزان تحمیل شده است. میزان برداشت گندم در منطقه ما نسبت به سال های قبل به کمتر از نصف کاهش پیدا کرده است.

سفیر سابق آمریکا: اگر آمریکا بمب را از ایران دور نگه ندارد، اسرائیل باید چنین کند

نیکی هیلی،‌ سفیر پیشین آمریکا در سازمان ملل متحد، در توییتر نوشت: «امنیت ملی ما به دور نگه‌ داشتن بمب از ایران بستگی دارد و اگر آمریکا این کار را نکند، اسرائیل باید انجام دهد و ما باید کمک کنیم.»

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا