گوناگون

طرح”برخورد قاطعانه نیروی انتظامی” با فعالان شبکه‌های اجتماعی

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی خواستار برخورد قاطعانه نیروی انتظامی  با کسانی که برای “گمراهی و انحراف نسل جوان برنامه ریزی شبکه‌ای می‌کنند”، شد.

کهنه اندیشان مردم ستیز در دشمنی با زنان و جوانان کشور

ایرنا: دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت :” آمدن فضای لذت طلبی که تبدیل به یک فلسفه فکری هم شده در کنار لیبرالیسم یک جامعه ای را بوجود آورده که این جامعه به عنوان جامعه ضرر محسوب می شود؛ در واقع در فضای رها شده، سرمایه کیفیت زندگی سالم و پاک از دست می رود. این فضای جدید شکستگی زیادی برای جامعه بشری ایجاد کرده که ما هر روز درگیر یکی از آنها هستیم. امروز بحث حجاب و عفاف به عنوان یک موضوع مهم اجتماعی برای همه مسلمانان و مردم جهان یک مساله مهم است. چرا آمار طلاق افزایش پیدا می کند؟ چرا زن و مرد آن خصوصیت پایداری و وفاداری در خانه را به مرور زمان در بعضی از این فضاها از دست می دهند؟ چرا الگوی زندگی اساسا عوض می شود؟ چرا دچار بی الگویی می شویم؟ در واقع این فضای نظام لیبرالیسم و لذت گرایی انسان را دچار بی الگویی و پوچی گرایی و بی معنایی درمسیر زندگی می کند، یعنی مقصدی مورد هدف نیست و باری به هر جهت زندگی کردن بعنوان یک سبک زندگی بوجود می‌آید”…

“باید بگویم ما در چنین فضایی راهی جزء امر به معروف و نهی از منکر نداریم، البته با کسانی که به صورت سازماندهی شده و مهندسی شده طعمه برای انحراف جامعه ایجاد می کنند، قاطعانه باید برخورد شود. از نیروی انتظامی انتظار می رود با کسانی که برای گمراهی نسل جوان ما برنامه ریزی شبکه ای می کنند قاطعانه برخورد کنند…امروز باید از سقط جنین های غیرقانونی حتما جلوگیری شود. نیازمند تغییر اقلیم  به فرهنگ اسلامی هستیم…”

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا