از هر دری سخنی

تایید رئیسی افزایش قیمت ها را رسمی می کند

افزایش قیمت کالاها توسط کارشناسان نو لیبرال که از سوی صندوق بین المللی و بانک جهانی حمایت می شوند از طریق دفاتر تخصصی جمهوری اسلامی پیشنهاد و پس از تایید ولی فقیه توسط ابراهیم رییسی اعلان رسمی می گردد.

شعارهای عوام فریبانه پوشش چپاول  ثروت و داریی مردم!

خبر آنلاین – سرپرست سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف کنندگان گفت : پیشنهادات بعد از بررسی در سازمان حمایت به کمیسیون اقتصادی دولت ارجاع میشود و بعد از بررسی و تایید، در ستاد تنظیم بازار تصویب و سپس به استحضار ریاست جمهوری می‌رسد.حسین فرهیدزاده، سرپرست سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، در نامه‌ای به معاونان وزیر صمت، فرآیند جدید قیمت گذاری کالاها را به اعلام کرد.

فرهیدزاده در این نامه گفته که بر اساس تصمیمات بند ستاد تنظیم بازار درباره روند درخواست افزایش قیمت کالاها از طریق دفاتر تخصصی مرتبط در وزارت صمت، مقرر شده در فرایند قیمت گذاری پیشنهادات صنوف و کارخانه داران از سوی دفاتر تخصصی وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان منتقل شود.این پیشنهادات بعد از بررسی در سازمان حمایت به کمیسیون اقتصادی دولت ارجاع می شود و بعد از بررسی و تایید، در ستاد تنظیم بازار تصویب و سپس به استحضار ریاست جمهوری می‌رسد. بعد از تایید رئیس جمهور نیز قیمت جدید اعلان رسمی می‌شد.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا