ورزشی

اختلاف و دودستگی در تیم ملی فوتبال وجود ندارد؟

برخلاف تبلیغات حکومتی، تیم ملی فوتبال ایران در آستانه جام جهانی از اختلاف رنج می برد. بازیکنان و کادر فنی با چالش های جدی دست به گریبان بوده و مداخله سرداران سپاه منجر به دودستگی در تیم ملی شده است.

آیا همه مجرى برنامه سرمربى تیم هستند!

اعتماد آنلاین – حمید استیلى مدیر تیم ملى در خصوص اتفاقات هفته هاى گذشته پیرامون تیم ملى و موضوعات مطرح شده گفت: اصل اول شفافیت و صداقت همه ماست که باید حقیقت را به مردم بگوییم … هر مربى سبک و روش خاص خودش را در هر اردو دارد. با توجه به شرایط اردوى قطر سرمربى تیم برنامه مورد نظر خودش را تنظیم کرد، اجبارى نبودن صبحانه یا عدم تعیین ساعت خواب ممکن است به نظر اسکوچیچ مناسب اردوى قطر و شرایط آب و هوایى آنجا بوده خصوصا در زمانى که تیم ما در ساعات ابتدایى شب تمرین مى کرد. کادر سرپرستى راسا در این خصوص قانونگذارى نمى کند بلکى مجرى برنامه کادر فنى است. قرار نیست بر مبناى سلیقه و نظر شخصى خودمان در این مورد تصمیم گیرى کنیم بلکه وظیفه داریم مجرى برنامه سرمربى باشیم و این مسئله هم موضوع تازه اى نیست. این مسئله پیچیده اى نیست و به شکل کاملا حرفه اى با نظر سرمربى تیم اجرا مى شود. من حوزه وظایف خودم را مى شناسم و تلاشم این است تداخلى با تصمیمات سرمربى و کادر فنى در این حوزه ایجاد نشود.

استیلى همچنین گفت: در یک خانواده بدون شک اختلاف نظر و سلیقه وجود دارد اما نباید این تفاوت ها به شکاف و تقابل منجر شود. متاسفانه بعد از اردوى قطر برخى اتفاقات نامطلوب رخ داد که فدراسیون و تیم ملى را به حاشیه برد و حالا در فاصله کوتاه باقیمانده تا جام جهانى به دنبال یافتن مقصر هستیم. من معتقدم باید از این تجربه براى رفع مشکلات و یکدل شدن اعضاى تیم استفاده کنیم. فوتبالى ها همانطور که اتفاقات و درگیرى هاى فیزیکى داخل زمین را ساعتى بعد از مسابقه فراموش مى کنند یاد گرفته اند دلخورى ها و گلایه ها را براى رسیدن به موفقیت کنار بگذارند و متحد و یکدل شوند.

وی خاطرنشان کرد: درخواست من از همه اهالى فوتبال و رسانه ها این است که از اینجا به بعد همه موضوعات پیش آمده را پشت سر بگذارند. ما همه یک تیم هستیم از کادر مدیریتى و فنى تا بازیکنان و فرد فرد اعضاى تیم ملى و فدراسیون. ممکن است نظرات مختلف و متفاوتى داشته باشیم و براى همدلى و هماهنگى بیشتر به زمان بیشترى نیاز داشته باشیم…

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا