ورزشی

آیا رئیس فدراسیون فوتبال پیش از انتخابات مشخص شده است؟

ابراهیم اسدی از چهره‌های خوش نام جامعه ورزشی ایران و نامزد رد صلاحیت شده انتخابات فدراسیون فوتبال اعلام کرد، یکی از نامزدها از همین حالا ۵۰ رای در مجمع دارد و قطعا رییس خواهد شد.

سازمان بسیج ورزشکاران و وزارت ورزش مانع انتخابات دمکراتیک فدراسیون فوتبال هستند!

به گزارش خبرورزشی؛ کمیته بدوی تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال نام مهدی تاج رییس اسبق فدراسیون فوتبال، عزیزالله محمدی عضو اسبق هیات رییسه و رییس سابق سازمان لیگ و میرشاد ماجدی سرپرست فعلی فدراسیون فوتبال را به عنوان نامزدهای مورد تایید جهت حضور در انتخابات معرفی کرده است. این کمیته روی اسم امیررضا واعظ آشتیانی، علیرضا اسدی و محمد آخوندی سه نامزد دیگر انتخابات خط کشیده به این معنا که آنها نمی‌توانند در انتخابات شرکت کنند.

دلیل خط خوردن واعظ آشتیانی مدیرعامل اسبق استقلال و معاون پیشین سازمان تربیت‌بدنی و اسدی دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال جمع نکردن ۵ امضا از اعضای مجمع در زمان مقرر عنوان شده. مساله‌ای که به هیچ عنوان مورد قبول نامزدهای رد صلاحیت شده قرار نگرفته و آنها به کمیته استیناف تایید صلاحیت‌ نامزدهای انتخابات شکایت کرده‌ و منتظر صدور رای هستند. در میان سه نامزد باقی مانده انتخابات یکی مهدی تاج است؛ کسی که پای قرارداد ویلموتس را امضا زد و با صدور رای این پرونده در دادگاه حکمیت ورزش مشخص شده بیش از ۱۸۷ میلیارد تومان بدهی روی دست فوتبال گذاشته است.

دیگری عزیزمحمدی همکار سابق مهدی تاج است! نفر سوم هم میرشاد ماجدی سرپرست فعلی فدراسیون است. از مهره‌های اصلی عزل عزیزی خادم و به وجود آمدن بلبشوی فعلی در فوتبال ملی، کسی که در ۶ ماه مدیریت به عنوان سرپرست نتوانست یک بازی تدارکاتی درست و حسابی برای تیم ملی مهیا کند. در همین ۶ ماه بود که جایگاه اسکوچیچ زیر سوال رفت، بازیکنان به جان هم افتادند و …

سوال مهم اهالی فوتبال این است: با این سه نامزد قرار است چه اتفاقی در فوتبال رخ دهد؟ اصلا وقتی نامزدها و کسانی که از نظر مراجع توانایی اداره فوتبال را دارند همین سه نفر هستند چرا انتخابات برگزار می‌شود؟ اگر ماجدی رای بیاورد که می‌شود ادامه همان ۶ ماه گذشته. اگر عزیزمحمدی و تاج هم رای بیاورند که یعنی بازگشت به سال ۹۸.

ابراهیم اسدی نامزد رد صلاحیت شده انتخابات اعلام کرد گفته می‌شود یکی از نامزدها از همین حالا ۵۰ رای در مجمع دارد و قطعا رییس خواهد شد. اگر چنین چیزی صحت داشته باشد که اصلا هم دور از ذهن نیست، پس چرا واقعا همین یک ماه هم وقت تلف شود؟ چرا مجمع با کلی هزینه برگزار شود؟

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا