اخبار

” شمشیر نگسلاند پیوند مهربانان”

جمهوری اسلامی از ابتدا سبک زندگی خاصی را به‌شهروندان تحمیل کرده که با محدودیت‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی زیر پوشش اسلام‌گرائی و ضدیت با تمدن غرب، به‌صورت قانونی و رسمی تبیین شده است. شهروندانی که با این محدودیت‌ها همخوان نبوده و در فقدان آزادی‌های اجتماعی احساس خفگی می‌کنند، اگر توانسته‌اند تن به‌مهاجرت داده‌اند….

تحولات سیاسی میهن ما و حوادث یک سال اخیر جای هیچ گونه تردیدی را درنقش فوق العاده مخرب قوه قضاییه، وزارت ارشاد،ارگان های سرکوبگر و آزادی کش از جمله سپاه پاسداران، وزارت اطلاعات،  رژیم ولایت فقیه باقی نمی گذارد.
سایت اعتماد آنلاین به‌ نقل از محمد اشرفی اصفهانی، رئیس سابق هیأت بدوی تخلفات نهاد ریاست جمهوری نوشت: “فضای مجازی پر است از صحنه‌هایی که مأمور نیروی انتظامی دختر خانمی که حجابش را رعایت نکرده با زور به داخل ماشین می‌برد. وقتی ما جوانان را مجبور کنیم، نتیجه عکس گرفته می‌شود.”
اشرفی اصفهانی به شکست سیاست های ارتجاعی اشاره کرده و در موضوع حجاب اجباری اذعان می کند که: “دروغگویی و اختلاس از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر است؛ نه این‌که بند کنیم به خانمی که مثلا چهار تار موی او از مقنعه در آمده است. کجای اسلام این جبر را گفته است؟! نتیجه این جبر، عکس قضیه است.”
او افزود: “الآن دارم صحنه‌هایی را می‌بینم که یک عده جری می‌شوند و عده‌ ای اگر معتقد به حجاب باشند و طور دیگری خودشان را نشان می‌دهند و لجاجت به خرج می‌دهند و می‌خواهند با این ماجرا به نظام ضربه بزنند. افرادی که می‌خواهند آمر به معروف باشند خودشان باید آدم صالحی باشند. همه اینها اثرات نامطلوب می‌گذارد و منجر می‌شود که خانواده این فرد جوان هم به‌طور کلی از دین فاصله بگیرند.”
اشرفی اصفهانی در ادامه به مقاومت مردم در برابر وحوش خامنه ای اشاره کرد و گفت: “ما الآن داریم می‌بینیم صحنه‌هایی که گاهی اتفاق می‌افتد و متأسفانه داستان عکس اتفاق می‌افتد. یعنی مردم نظاره‌گر طرفدار خانمی می‌شوند که حجاب او زیر سؤال رفته است.”
او به نمونه‌ ای از خود اشاره کرد و گفت: “خود من در این صحنه‌ها محکوم شدم و مردم من را محکوم کردند و نه تنها از من دفاع نکردند بلکه از آن خانم بد حجاب دفاع کردند. نباید این طور باشد، این اشتباه در کار ما است. چرا این طور عمل کرده‌ایم که نه تنها موفقیتی نصیب ما نشد بلکه ما آنجا زیر سؤال رفتیم و مورد نفرت و بازجویی قرار گرفتیم که به تو چه ربطی دارد؟!”
اشرفی اصفهانی در پایان گفت: “من در تمام مسائل انقلاب اسلامی حضور داشته‌ام و امروز واقعاً دارم از این اوضاع و احوال رنج می‌برم.”
عملکرد دستگاه های ارتجاعی  و ماهیت واپس مانده آن مانعی جدی در راه تحقق حقوق دمکراتیک فردی و اجتماعی مردم میهن ماست.
بی قانونی تا به آن درجه است که حتی گزارشات عناصر وفادار به حاکمیت و ذوب شدگان  ولایت فقیه درخصوص پوشش شهروندان،مورد تهدید و ارعاب قرار می گیرند. همه این مسایل به معنی آن است که رژیم حاکم بر میهن ما،نه تنها حافظ قانون و مدافع حقوق مردم نیست،بلکه کاملا و یکجا با ماشین های سرکوب و تحت فرمان “ولی فقیه” پایمال کنندگان اصلی قانون و حقوق مردم بوده و هستند. در ماه های اخیر عملکرد های نمایشی، بازداشت های غیر قانونی، شکنجه و اخذ اعترافات اجباری و اعدام های وحشیانه موید این ادعاست و پرده از ماهیت واقعی رژیم ولایت فقیه و دستگاه قضایی آن بر می افکند!

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotne

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا