از هر دری سخنی

آیا چیزی بدتر از رکود در راه است؟

رییس جی‌پی مورگان: یک طوفان اقتصادی در حال آمدن به سمت ماست. ابرهای طوفانی ناشی از نرخ بهره، قیمت نفت، اوکراین، جنگ و چین در مقابل شما قرار دارد.

 اقتصاد امپریالیسم امریکا به کجا می‌رود؟

اقتصاد آنلاین –  جیمی دیمون مدیرعامل جی پی مورگان، پیش بینی های خود را برای اقتصاد ایالات متحده از جمله احتمال وقوع «چیزی بدتر» از رکود به اشتراک گذاشته است. این مدیر اجرایی با اشاره به نرخ بهره، قیمت نفت، اوکراین، جنگ و چین گفت: ابرهای طوفانی در مسیر اقتصاد قرار دارد.

چیزی بدتر از رکود در راه است.این مدیر اجرایی ضمن اشاره به اینکه اقتصاد ایالات متحده قوی است…شما به هنگام پیش‌بینی باید متفاوت از دیگران فکر کنید. مسائلی مانند اینکه چه چیزی پیش روی شماست؟ ابرهای طوفانی ناشی از نرخ بهره، قیمت نفت، اوکراین، جنگ و چین در مقابل شما قرار دارد… رییس جی‌پی مورگان هشدار داد که یک طوفان اقتصادی در حال آمدن به سمت ماست و به سرمایه‌گذاران توصیه کرد که خود را آماده کنند.

تحلیل‌گران مختلف پیش‌بینی کرده‌اند که اقتصاد ایالات متحده ممکن است در سال جاری دچار رکود شود. مایکل گپن، رییس بخش اقتصادی بانک آمریکا در گفت‌وگویی با فاکس بیزنس عنوان کرد: احتمال رکود خفیف در سال جاری زیاد است. او انتظار دارد که فدرال رزرو در جنگ با تورم، ناخواسته باعث رکود شود. این چرخه احتمالا با یک رکود خفیف به پایان می‌رسد. اما چگونه می‌توان به این نتیجه رسید؟‌…

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا