ورزشی

ورزشکاران معترض از تمرین و مسابقه محروم می‌شوند

سازمان بسیج ورزشکاران و حراست وزارت ورزش برای جلوگیری از گسترش اعتراض ها؛ ورزشکاران  زن و مرد معترض را از تمرین و شرکت در مسابقات محروم می کنند.

محرومیت ورزشکار منتقد از تمرین در استخر آزادی با دستور فدراسیون نجات غریق!

فدراسیون نجات غریق و غواصی در اقدامی عجیب پارسا حیدری که چندی پیش از این فدراسیون انتقاد کرده بود را از حضور در استخر آزادی محروم کرد!به گزارش ایسنا، پارسا حیدری ورزشکار رشته نجات غریق و رکورددار رشته فین سوییمینگ در گفت‌وگو با ایسنا از مسوولان فدراسیون نجات غریق برای همکاری نکردن جهت اعزام با هزینه شخصی به مسابقات جام جهانی تایلند، انتقاد کرده بود.

در حالی که ورزشکار فین سوییمینگ می‌گویدکه فدراسیون نجات غریق برای اعزام او با هزینه شخصی به مسابقات جهانی اقدام نمی‌کند، رییس کمیته غواصی می‌گوید که هنوز تیم ملی نداریم تا مجوز برون مرزی صادر کنیم.پارسا حیدری ورزشکار فین سوییمینگ مدعی است که برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان تایلند نیاز به ثبت نام فدراسیون و مجوز شورای برون مرزی دارد. البته او می‌گوید که با هزینه‌ی شخصی قرار است به مسابقات اعزام شود.

هر چند رییس فدراسیون نجات غریق و غواصی در پاسخ به انتقاد این ورزشکار تاکید کرده بود که “برای حمایت از این ورزشکار سعی کردیم برای پیگیری تمریناتش در استخر آزادی و انجام کار بدنسازی در آکادمی ملی المپیک هماهنگی لازم را انجام دهیم تا حمایت‌های لازم را از او داشته باشیم” اما با گذشت تنها ۳ روز از مصاحبه انتقادی این ورزشکار، رییس فدراسیون نجات غریق خواستار جلوگیری از ورود پارسا حیدری به استخر مجموعه ورزشی آزادی شد!

پارسا حیدری در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر اظهار کرد: از کرج برای پیگیری تمرینات خود راهی استخر آزادی شدم، اما در کمال ناباوری، مسوول استخر از ورود من جلوگیری کرد و حتی به من این اجازه را ندادند که تجهیزاتم را از داخل استخر بردارم، پس از این اتفاق خودشان وسایل را تحویل من دادند…خبرنگار ایسنا  با مسئولان فدراسیون نجات غریق تماس گرفت تا علت جلوگیری از تمرینات این ورزشکار را جویا شود که پاسخگو نبودند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا