از هر دری سخنی

روزنامه کیهان و مانورهای ولی فقیه؛ نه مخالف مذاکره‌ایم نه مخالف توافق

روزنامه کیهان حسین شریعتمداری با علم به عقب نشینی و تسلیم نظام در مذاکرات برجام به انجام مانورهایی فریبکارانه دست یازیده است.علت این مانورها را باید در ژرفش شکاف‌ها بر سر آینده مذاکرات و تلاش خامنه‌ای برای ترمیم این شکاف‌ها جستجو کرد!

ولی  فقیه نگران از شکاف در نظام

اعتماد آنلاین – روزنامه کیهان عقب‌شینی کرد؛ نه مخالف مذاکره‌ایم نه مخالف توافق. روزنامه کیهان با اشاره به واکنش‌ها نسبت به مواضع اخیر خود درباره مذاکرات وین و توافق هسته‌ای ایران نوشت: دائم در این شیپور می‌دمند که کیهان مخالف برجام است و کیهان را به صورت کلی مخالف توافق عنوان می‌کنند. این توضیح را بار‌ها کیهان عنوان کرده که مخالفت کیهان با توافقی است که در آن … دست غرب برای بدعهدی باز گذاشته می‌شود.

مدعی می‌شوند کیهان و “رژیم صهیونیستی” در موضوع برجام هم صدا هستند. باید از آن‌ها پرسید یعنی اسرائیل هم مانند کیهان معتقد است که باید خطوط قرمز ایران حفظ شود؟! … بر اخذ تضمین از طرف غربی اصرار دارد؟! یا از قضا این جماعت اصلاح‌طلب است که می‌گوید بی‌خیال تضمین و… شوید؟!

اما سؤال در این میان است که این همه هم راستایی و هم داستانی میان این شبکه داخلی و دشمنان ایران اتفاقی است؟!..یا ما با یک جریان تعریف شده و خط مشخص شده از سمت بیگانگان مواجهیم که اجیرشدگان باخبر و بی‌خبری در داخل به خدمت آن در آمده‌اند؟!…

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا