از هر دری سخنی

“منویات” ولی فقیه واقدام‌های وزارت اطلاعات

معاون ابراهیم رئیسی از نقش وزارت اطلاعات دراجرایی کردن “منویات  رهبری” قدردانی کرد. خدمت به خدای دهه شصت و هراس افکنی در جامعه از وظایف ارگان‌های سرکوبگر نظام مانند وزارت اطلاعات بوده و هست!

گسترش بحران و تقویت جایگاه نهادهای امنیتی -نظامی / سرکوب مردم در دستور کار قرار دارد

شهروند آنلاین،”معاون اول رئیس جمهوری با حضور در وزارت اطلاعات و دیدار با وزیر، معاونین و مدیران کل این وزارتخانه، از اقدامات یک‌ساله وزیر و مجموعه وزارت اطلاعات تقدیر و تشکر کرد و گفت: نقش وزارت اطلاعات بر اجرایی کردن منویات خمینی  و مقام  رهبری نقشی بی بدیل است. مخبر که به مناسبت بزرگداشت هفته دولت در جمع مدیران وزارت اطلاعات حضور یافته بود گفت: “اقدامات وزارت اطلاعات در مبارزه با مفاسد اقتصادی، مبارزه با گروهک‌های ضدانقلاب، نفوذ …را برجسته و قابل تقدیر توصیف کرد و بر استمرار این اقدامات تاکید کرد”….

“خنثی سازی تحریم‌ها از ابتدای استقرار دولت در دستور کار قرار داشت تا با این راهبرد، تحریم‌ها را کم اثر کنیم.او با اشاره به شرایط زمان تحویل دولت، به انجام برخی از اقدامات زیرساختی در چارچوب سند تحول دولت  اشاره نمود…در این دیدار، حجت الاسلام خطیب، وزیر اطلاعات ضمن ارائه گزارشی از اقدامات یک‌ساله وزارت اطلاعات گفت: این وزارت‌خانه بر اساس سند تحول دولت اهتمام لازم را جهت همراهی با دولت برای اجرایی شدن برنامه‌ها در دستور کار دارد”…

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا