ورزشی

انتخابات فدراسیون فوتبال؛ مهدی تاج دوباره برگمارده شد!

جنگ قدرت باندهای مافیایی برسر ریاست فدراسیون فوتبال سرانجام به برگماری مهدی تاج منجر شد. سرداران سپاه دست در دست دلال‌ها برای تصاحب میلیاردها تومان درآمد ورزش فوتبال برنامه ریزی کرده‌اند.

 مهدی تاج با حمایت ارگان های امنیتی بویژه سپاه پاسداران به ریاست فدراسیون  فوتبال رسید

مجمع فدراسیون فوتبال برای انتخاب رییس جدید این فدراسیون یا یک ساعت تاخیر آغاز شد. در این مجمع، مهدی تاج بار دیگر به ریاست فدراسیون برگزیده شد.به گزارش ایسنا، مجمع فدراسیون فوتبال که قرار بود از ساعت ۹ سه‌شنبه آغاز شود، با یک ساعت تاخیر شروع به کار کرد…کامرانی‌فر در شروع مجمع گفت: لازم می‌دانم موضوع مهمی را مطرح کنم. در روند انتخابات نامه‌هایی به فدراسیون فوتبال رسید و بررسی‌هایی انجام شد. یکی از نامه‌هایی که به دستمان رسید و ساعت ۲۲:۳۰ شب از سوی کمیته بدوی بی پاسخ ماند و در نهایت بر اساس بندهای اساسنامه اطلاعیه‌ای صادر شد. همچنان معتقد هستم یکسری موارد رعایت نشد و موضوعاتی در بحث اساسنامه رعایت نشد. بعد از آن اعضای هیات رئیسه جلسه گذاشتند و اعلام کردند که این مجمع برگزار شود. جامعه فوتبال حضور دارند و من هم به احترام شما آمدم و به هر حال تصمیم بر این شد که جلسه برگزار شود. عزیزان تصمیم گرفتند و ما هم موضوعات خودمان را مطرح کردیم. در آینده درباره مواردی که پیش خواهد آمد پاسخگو خواهم بود.

اعضای مجمع به نوبت و پس از اعلام نامشان در جایگاه مخصوص قرار گرفتند و رای خود را به صندوق انداختند. اخذ آرا به پایان رسید و فرآیند شمارش آرای اعضای مجمع آغاز شد. پس از اتمام رای‌گیری تعداد حاضران در مجمع ۸۰ نفر اعلام شد.با پایان یافتن شمارش آرا، مهدی تاج با کسب ۵۰ رای به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد…

تاج: بزرگان بر من منت گذاشتند/ سپاه حامی اصلی مهدی تاج

مهدی تاج پس از انتخاب به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال گفت: بزرگان بر من منت گذاشتند. جای گله و گله‌گذاری نیست. باید همه دست به دست هم بدهیم و مشکلات فوتبال را رفع کنیم. از همه عزیزان از جمله آقای ماجدی و محمدی، تقدیر و تشکر می‌کنم. از همه عزیزان مجمع و نهادهای نظارتی که خیلی زحمت کشیدند، نهایت تشکر را دارم. از اعضای کمیته بدوی و دوستان عزیزم در فدراسیون فوتبال و هیات‌های فوتبال هم تشکر می‌کنم.برای داشتن یک تیم جدی و مسنجم، به نواب رئیس پیشنهادی بنده رای بدهید…در پایان رای گیری برای انتخاب نواب رئیس، مجمع فدراسیون فوتبال به مهدی محمدنبی به عنوان نایب رئیس اول و منصور قنبرزاده نایب رئیس دوم رای اعتماد دادند. این دو برای رسیدن به کرسی های مذکور باید بیش از ۴۱ رای کسب می‌کردند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا