ورزشی

مراسم رونمایی از کاپ جام جهانی؛ بی لیاقتی نظام و مسئولان فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی

روند برگزاری مراسم به قدری بی‌نظم و آشفته بود که ناراحتی نماینده فیفا را به دنبال داشت و او در واکنش به این موضوع کاپ را داخل چمدان گذاشت و به حالت قهر محل را ترک کرد.

مهدی تاج بی لیاقت ترین مدیر ورزشی کشور

فرارو – مراسم رونمایی از کاپ قهرمانی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در تهران با حضور مسئولان فدراسیون فوتبال، مربیان، بازیکنان و پیشکسوتان فوتبال کشورمان و مدیران باشگاه‌های لیگ برتر در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.مراسم رونمایی از کاپ قهرمانی جام جهانی فوتبال قطر با حضور مسئولان فدراسیون فوتبال، شهردار تهران و پیشکسوتان فوتبال ایران، همچنین قهر نماینده فیفا برگزار شد.

مهدی تاج رئیس جدید فدراسیون فوتبال به همراه مسئولان فدراسیون فوتبال معاون وزیر ورزش پولادگر در این مراسم حضور داشت. یکی از چهره‌های غایب این مراسم علی دایی اسطوره فوتبال ایران بود که با پخش تصویرش از اسکوربورد سالن، حاضران برای او دست زدند…آندره واشکوویچ، سارا گاندویی و کریس اکتلی، نمایندگان فدراسیون جهانی فوتبال نیز در این مراسم حضور داشتند. همچین زاکانی شهردار تهران در این رویداد حاضر شد… ازدحام جمعیتی که برای گرفتن عکس یادگاری با کاپ جام جهانی به روی سکو آمده بودند، شگفتی نمایندگان فیفا را به همراه داشت…بعد از رونمایی، بی‌نظمی خاصی در سالن برگزاری مراسم برای گرفتن عکس با کاپ قهرمانی ایجاد شد.در ادامه، روند برگزاری مراسم به قدری بی‌نظم شد که ناراحتی نماینده فیفا را به دنبال داشت و او در واکنش به این موضوع کاپ را داخل چمدان گذاشت و به حالت قهر محل را ترک کرد….

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا