گوناگون

ماموریت تازه برای پلیس ویژه پایتخت

برنامه اعمال فشار و هراس افکنی در جامعه؛ اولویت حکومت جمهوری اسلامی است. اکنون با توجه به رشد نارضایتی مردم از نظام  طرح استقرار نیروهای ویژه پلیس – نیروی ضد شورش – در خیابان‌های اصلی شهر تهران مطرح و به مورد اجرا گذاشته شده است.

 سوت آغازین یک بازی بزرگ‌ علیه مردم زده شد!

دنیای اقتصاد –  چهره شهر تهران تغییر کرده و در حال حرکت به سمتی است که پلیس‌های ویژه سوار بر خودروهای سواری سبز رنگ و موتور سوارانی سیاه‌پوش، قرار است امنیت رفته تهران را بازگردانند. نیروهای ویژه پلیس زیر نام قرارگاه مبارزه با سرقت‌های خشن، قرار است کاری کنند که کمتر سردی کارد را بیخ گلوی‌مان حس کنیم یا یقه‌های کمتری برای بردن ‌دار و ندار شهروندان، پاره شود و خاکستر نشین شوند. احتمالا این سوت آغازین یک بازی بزرگ‌تر و اصلی است.

احتمالا گوشه و کنار خیابان‌های اصلی و اطراف میادین تیپ‌های ویژه پلیس را دیده‌اید که خودرویی با رنگ سبز تیره عقب‌تر ایستاده و مانند نگین انگشتری، موتورسواران سیاه‌پوش آن را احاطه کرده‌اند…. البته به نظر می‌رسد مجموعه پلیس قرار است با ظاهری جدید و شاید نیروهایی تازه نفس، امنیت پایتخت را تامین کند. گروه ویژه پلیس در محورهای اصلی و فرعی شهر و حتی کوچه و پس‌کوچه‌های شهر خواهد بود… محل‌های اعلام شده که احتمالا به تدریج افزایش پیدا می‌کند، شامل میادین شهر و خیابان‌های اصلی شهر می‌شوند. احتمالا پلیس با استقرار درصدی از یگان ویژه خود، تلاش دارد حضور آنها را در شهر جا بیندازد و پس از آن تعداد آنها و مراکزی را که در آن مستقر شده‌اند، افزایش دهند. به همین دلیل است که این قرارگاه عنوان دائمی را گرفته است….

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا