ورزشی

اردوی تیم ملی امید برگزار نمی‌شود!

تیم ملی فوتبال امید با مشکلاتی فراوان دست به گریبان است. دستمزد سرمربی این تیم پرداخت نشده و تنی چند از مربیان و کادر فنی به دلیل عدم دریافت مزد و مزایای خود به فیفا شکایت کرده‌اند.

چرا مهدی تاج برای مشخص کردن شرایط تیم ملی امید گامی برنداشته است؟

فراز فاطمی مدیر تیم ملی فوتبال امید در گفت‌وگو با ایسنا، درباره لغو بازی دوستانه تیم ملی بزرگسالان و تیم ملی امید به علت اتمام قرارداد مهدی مهدوی‌کیا با فدراسیون فوتبال گفت: چون قرارداد آقای مهدوی‌کیا به اتمام رسیده، ابتدا باید شرایط ایشان تعیین شود و سپس به سراغ اجرای برنامه‌های تیم ملی امید برویم.

او در واکنش به این سوال که با این حساب تیم ملی امید در پنجره بازی‌های ملی در اواخر شهریور و اوایل مهر اردویی ندارد، گفت: تیم ملی در این برهه اردویی ندارد … باید ابتدا شرایط سرمربی تیم ملی را مشخص کنیم و در ادامه اگر توانستیم در آبان ماه با بلاروس بازی کنیم. البته ابتدا باید شرایط مهدوی‌کیا مشخص شود.مدیر تیم ملی فوتبال امید در پاسخ به این سوال که چرا مهدی تاج برای مشخص کردن شرایط تیم ملی امید گامی برنداشته است، گفت: به هر حال اول باید شرایط مهدوی‌کیا یا هر فرد دیگری که مدنظر فدراسیون فوتبال است، مشخص شود و سپس فدراسیون برای این تیم برنامه‌ریزی کند.

فاطمی درباره اینکه ظاهرا دستمزد مهدوی‌کیا هم پرداخت نشده است، اظهار کرد: فکر می کنم ۵۰ درصد از دستمزد او پرداخت شده است. ما با دستیاران خارجی او که به فیفا شکایت کرده بودند، تسویه حساب می کنیم .وی درباره اینکه چه زمانی با مهدی تاج برای تیم ملی امید دیدار خواهد کرد؟ گفت: ایشان تازه آمده‌اند و قطعا در اولین فرصت دیداری خواهیم داشت. حتما یک جلسه با آقای تاج و نبی می‌گذاریم.مدیر تیم ملی فوتبال امید در واکنش به اینکه او در دوره نخست ریاست مهدی تاج هم به عنوان مدیر تیم جوانان فعالیت می‌کرد گفت: بله! من در تیم جوانان بودم. ما فوتبالی هستیم و در سمت فوتبال فعالیت می‌کنیم. قطعا باید با فدراسیون هماهنگی تنگاتنگ داشته باشیم.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا