حقوق بشرورزشی

علی دایی: تاریخ ثابت می‌کند چه کسانی دروغگو هستند

در پی اظهارات سید کاظم موسوی، نماینده اردبیل در مجلس درباره قتل اسرا پناهی، دانش‌آموز اردبیلی به دست نیروهای امنیتی، و حمله به علی دایی به علت اعتراض او به این جنایت، علی دایی یادداشتی در اینستاگرام منتشر کرد. نماینده اردبیل گفته بود: «دانش‌آموز اردبیلی قرص خورده بود و بابت اظهارات اسطوره‌های ورزشی تاسف می‌خورم».

در یادداشت علی دایی آمده است:

▫️درود به مردم شریف ایران. با توجه به جوسازی‌های اخیر صدا و سیما، برخی خبرگزاری‌ها و مجلس لازم دانستم مطلبی را با شما عزیزان در میان بگذارم.

▫️آقای سید کاظم موسوی نماینده اردبیل در مجلس

سوالی برایم پیش آمده است که امیدوارم جوابش را از شما بگیرم، در کدامین ورزشگاهی که شما ساخته‌اید من به اینجا رسیده و دیده شده‌ام که باید پاسخگوی شما باشم؟ و اما صحبت از امنیت کردید که تأمین امنیت وظیفه هر دولتی می‌باشد.

▫️با توجه به صحبت‌های عموی اسرا پناهی در صدا و سیما که عامل مرگ را بیماری مادرزادی و نارسایی قلب عنوان می‌نماید (اینجانب قبول ندارم) که در بیمارستان فاطمی اردبیل اتفاق افتاده است پس خودکشی دختر نازنین شهرم صحت ندارد و شما راست نمی‌گویید. آقای موسوی شما نماینده مردم اردبیل در مجلس هستید یا سخنگوی دولت؟

▫️اگر از مشکلات و کمبودهای شهر و مردم اردبیل خبر داشتید، چرا خاموش بودید و خاموش مانده‌اید؟ چرا در مجلس و دولت صدای مردم شهرتان نبودید که اگر بودید کار به اینجا ختم نمی‌شد.

▫️در پاسخ به اخبار منتسب به اینجانب در صدا و سیما و برخی از خبرگزاری‌ها لازم به ذکر می‌دانم اطلاعات من از زادگاهم اردبیل کامل می‌باشد و اگر به صحت مسئله‌ای نرسم هیچگاه اظهار نظر نمی‌کنم. از این پس به یک اجماع برسید بعد آن خبر را منتشر نمایید. تاریخ ثابت کرده، می‌کند و خواهد کرد چه کسانی دروغگو هستند. من خودم را اسطوره نمی‌دانم و بارها گفته‌ام من از جنس همین مردمم.

کلمه

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا