ورزشی

صعود مبین عظیمی به فینال تورنمنت روسیه/ ۴ آزادکار ایران حذف شدند

نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران راهی دیدار فینال رقابت‌های کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین روسیه شد اما ۴ نماینده دیگر ایران از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

به گزارش ایسنا، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین روسیه در شهر یاکوتسک در حال برگزاری است که تیم ایران با ۵ نماینده در این مسابقات حضور یافته است.

در پایان مسابقات مقدماتی، مبین عظیمی در وزن ۸۶ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافت و بعد از ظهر امروز شنبه برای کسب مدال طلا به روی تشک می رود.

در وزن ۵۷ کیلوگرم محمدرضا اسدی در کشتی نخست مقابل حریف روس به پیروزی رسید اما در کشتی دوم مغلوب دیگر حریف روس شد و با توجه به شکست حریفش، از دو رقابتها کنار رفت.

در وزن ۶۱ کیلوگرم ابراهیم الهی در دو دیدار نخست خود مقابل کشتی‌گیران روس به برتری دست یافت و در کشتی سوم مقابل حریف مقدونیه‌ای شکست خورد و با توجه به شکست حریفش از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۷۰ کیلوگرم علی رضایی در کشتی نخست حریفی از تاجیکستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد نیز مقابل ژاگیر شاخیف دارنده مدال طلای جهان به پیروزی دست یافت اما در کشتی سوم به دیگر حریف روس باخت و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، نماینده کشورمان از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۹۲ کیلوگرم، مبین عظیمی در دو کشتی مقابل حریفانی از کشور روسیه به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. وی بعد از ظهر امروز برای کسب مدال طلا به مصاف گورام چرتکویف از روسیه می رود.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم، سالار حبیبی در کشتی اول مقابل حریفی از کشور بلاروس مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد مقابل سالاپرز از کوبا، نماینده کشورمان حذف شد.

در این مسابقات ۱۵۰ کشتی گیر از کشورهای روسیه، ایران، ارمنستان، آذربایجان، قرقیزستان، بلاروس، کوبا، مقدونیه، مغولستان، بلغارستان و تاجیکستان حضور دارند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا