زحمتکشان

از سرگیری تجمع اعتراضی کارگران پلی‌اکریل

کارگران کارخانه پلی اکریل اصفهان بعد از ظهر امروز اعتراضات صنفی خود را از سرگرفتند…

یکی از کارگران کارخانه پلی اکریل اصفهان درباره اعتراض امروز به ایلنا گفت: در پی اعتراض پنج روزه کارگران، با تعیین مهلتی ده روزه قرار شده بود تا ۲۵ آبان ماه خواسته‌های صنفی کارگران توسط مسئولان استانی رسیدگی شود.

وی با یادآوری اینکه این مهلت تعیین شده بدون تحقق مطالبات کارگران روز گذشته به اتمام رسید، گفت: از جانب دیگر، از سرگیری اجتماعات اعتراضی پس از آن صورت گرفت که صبح امروز تعدادی از کارگران پس از مواجهه با مدیریت مدعی برخوردی کنایه‌آمیز از سوی کارفرما پیرامون ناکامی خواسته‌های صنفی‌شان شدند.

وی بابیان اینکه دلیل اصلی اجتماع اعتراضی هفته گذشته کارگران پلی اکریل اقدامات غیر قانونی مدیریت کنونی کارخانه بوده است، افزود: در پی این نقل قول، کارگران تصمیم گرفتند تا اجتماعات صنفی خود را از بعد ظهر امروز از سر گیرند.

این کارگر پلی اکریل بابیان اینکه در حال حاضر معترضان در محوطه کارخانه تجمع کرده‌اند، تاکید کرد: اجتماعات اعتراضی کارگران پلی اکریل با ادامه فعالیت این واحد تولیدی تعارضی ندارد و تولید ادامه خواهد داشت.

وی بابیان اینکه کارگران معترض مصر به تحقق مطالبات قانونی خود هستند، افزود: چون قصد نداریم به بهانه اعتراض، تولید را متوقف کنیم تا زمان رسیدن به نتیجه بصروت هماهنگ شده در محیط تولید و محوطه کارخانه حضور پیدا خواهیم کرد.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا