ورزشی

سه ستاره تیم فوتبال ساحلی محروم شدند

کمیته فوتبال ساحلی یا کمیته اخلاق رایی در مورد سه بازیکن مورد اشاره صادر نکرد اما عدم دعوت از این سه بازیکن در حالی که جزو بازیکنان اصلی تیم ملی فوتبال ساحلی در جام بین قاره‌ای در دوبی بودند، بدین معنی است که آنها به دلیل مسائل انضباطی به اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی دعوت نشده‌اند.»

طبق اعلام فدراسیون فوتبال و کمیته فوتبال ساحلی ۱۸ بازیکن به اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران دعوت شده‌اند که در بین آنها نام سعید پیرامون، محمد احمد‌زاده و مصطفی کیانی به چشم نمی‌خورد. طبق اطلاعات به‌دست‌آمده این سه بازیکن که از باسابقه‌های تیم ملی به حساب می‌آیند به دلیل کنش‌های خاص در مسابقات جام بین قاره‌ای از ترکیب تیم ملی کنار گذاشته شدند. خبرورزشی در این رابطه نوشت: «سه بازیکنی که گفته شد به دلیل رفتارهای هنجارشکنانه در مسابقات جام بین قاره‌ای در دوبی که با قهرمانی ایران همراه بود به مدت ۶ ماه از همراهی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران محروم شده‌اند. چندی پیش و در دوبی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست برزیل قهرمان جام بین قاره‌ای شد. بلافاصله بعد از بازگشت تیم ملی فوتبال ساحلی از دوبی کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال بیانیه‌ای علیه اتفاقات رخ‌داده در دوبی و بازیکنان خاطی صادر کرد.»…البته باید به این نکته اشاره کرد که کمیته فوتبال ساحلی یا کمیته اخلاق رایی در مورد سه بازیکن مورد اشاره صادر نکرد اما عدم دعوت از این سه بازیکن در حالی که جزو بازیکنان اصلی تیم ملی فوتبال ساحلی در جام بین قاره‌ای در دوبی بودند، بدین معنی است که آنها به دلیل مسائل انضباطی به اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی دعوت نشده‌اند.»

تا لحظه تنظیم این خبر هیچ‌کدام از سه بازیکن یادشده واکنشی به خط خوردن از لیست تیم ملی نشان ندادند. گویا این سه بازیکن همانطور که هنگام بازگشت از مسابقات جام بین قاره‌ای اعلام کردند که فعلا قصد مصاحبه ندارند، می‌خواهند به سکوت خود ادامه دهند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا