گوناگون

سینه‌سپرها چه کسانی هستند؟

اندیشه توتالیتر حتی سکوت شما را هم برنمی‌تابد و می‌خواهد هرجا او بر سر هرچیزی و کسی داد زد، شما هم داد بزنید و آنچه گفت تکرار کنید.

مهدی سلیمی

در بولتن خبری فاش‌شده فارس آمده است که رهبر حکومت ج.ا از اصولگرایان هم عبور کرده و دستور تشکیل یک تشکل سیاسی که در بزنگاه‌ها برای انقلاب و نظام [بخوانید تفکر علی خامنه‌ای] سینه‌سپر کنند، داده است.

سینه‌سپرها یعنی کسانی که بگویند: 《آنچه آن خسرو کند شیرین بود》یعنی کسانی که یا فکر نمی کنند یا نفع خود را در فکرنکردن می‌بینند. سینه‌سپرها همان کسانی هستند که برای جنایت شاه چراغ از همه طلبکار بودند اما اکنون بر اساس این بولتن مطلع شده‌اند که لااقل سپاه برای بهره‌برداری تبلیغاتی از وقوع این جنایت خبر داشته و جلوی آن را نگرفت اما فریادی بر سر او نمی‌زنند.

سینه‌سپرها یعنی کسانی که هرجا لازم بود، چادر بر سر کنند و هرجا نیاز بود روسری هم از سر بردارند: چه در راهپیمایی‌های حکومتی، چه در استادیوم‌های قطر و اگر به آن‌ها گفتند کسی را بی‌آبرو کنید، بگویند چشم و اگر گفتند فلان فساد چندهزارمیلیاردی را کش ندهید باز هم اطاعت کنند.

سینه‌سپرها اگر در جایگاه نمایندگی مجلس قرار بگیرند جای استیفای حقوق مردم، درخواست اعدامشان را می‌دهند و جای درک خشم ملتی که از تیم ملی هم گذشته و با باختش جشن می‌گیرد، کودکانه پس از حذف این تیم با پرچم حکومت دور افتخار می‌زنند!

آنچه خامنه‌ای مثل همه رهبران حکومت‌های همه‌چیزخواه درک نکرده، این است که همین ربات‌هایی که سکوت و فریادشان، پوشش و همه امیالشان را با میل او هماهنگ می‌کنند در نهایت، باعث نابودی حکومت می‌شوند. در سقوط همه دیکتاتورها نقش اصلی را سینه‌سپرها داشته‌اند داشته‌اند که نگذاشته‌اند دیکتاتور به‌موقع به‌خودم بیاید./سحام نیوز

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا