جوانان

ابوالفضل قدیانی: عزم ملت در سرنگونی نظام راسخ‌تر می‌شود

علی خامنه‌ای، خودکامه‌ی قدرت‌پرست و خون‌ریز ایران همچنان دست اندرکار خونریزی است. خبر اعدام (در حقیقت قتل) محسن شکاری جوان ۲۳ ساله منتشر شد؛ جوان معترضی که بی جرم و بی جنایت اسیر شکنجه‌گران نظام فاسد جمهوری اسلامی شد.

او یک هفته پس از اعتراضات دستگیر و با شتاب‌زدگی تمام در یک محاکمه نمایشی فرمایشی با اتهام محاربه بدون داشتن وکیل تعیینی محکوم به اعدام گردید و به سرعت حیرت‌آوری این حکم ننگین ضد بشری به منظور ایجاد رعب و وحشت در میان معترضان یعنی ملت ایران اجرا شد.

تا کنون حدود پانصد تن از معترضان بی‌گناه به دستور مستبد خودپرست به شهادت رسیده‌اند که حدود ۶۰ تن از آنان کودکان معصومند که یکی از فاجعه‌بارترین آنان قتل کودک ۹ ساله، کیان پیرفلک عزیز است؛ اما هنوز عطش خونریزی مستبد فرو ننشسته است.

علی خامنه‌ای، جبار تمامیت‌خواه ایران باید بداند که ملت ایران را با اعدام و بگیر و ببندِ معترضان عزیز نمی‌تواند مرعوب کند. استراتژی ‘النصر بالرعبِ’ او تشت رسوایی‌اش از بام افتاده و مدت مدیدی است که نتیجه معکوس برایش به ارمغان می‌آورد. این اقدامات جنایت‌بار خشم و انزجار ملت را بیش از پیش علیه او بر می‌انگیزد و عزم ملت را در سرنگونی او و نظامش راسخ‌تر می‌نماید./کلمه

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا