جوانان

دختر ۱۲ساله با شلیک مستقیم آتش به اختیاران خامنه‌ای جان باخت

مأموران آتش به‌اختیار خامنه‌ای در پاسگاه جناح شهرستان بستک با شلیک مستقیم به خودروی یک خانواده، دختر ۱۲ساله آنها به‌نام سها اعتباری را کشتند….

بر اساس خبرهای انتشار یافته، یکشنبه‌شب مورخ ۴دیماه ۱۴۰۱ در مسیر لامرد بستک واقع در غرب هرمزگان مأموران لباس‌شخصی در ایست بازرسی، خودرویی که سرنشینان آن خانواده بودند را به گلوله بستند و در پی آن «سها اعتباری» دختر ۱۲ساله به‌دلیل تیراندازی قبل از رسیدن به اتاق عمل جان خود را از دست داد.

به گزارش  فارس، روز ۵دیماه در خبری به‌نقل از جانشین انتظامی هرمزگان خبر کشته شدن دختر ۱۲ساله را تایید کرد و با عنوان «توضیحات پلیس هرمزگان ‌درباره فوت دختر ۱۲ساله بستکی» نوشت: روز گذشته مأموران انتظامی پاسگاه جناح از حمل و جابه‌جایی یک محموله مواد مخدر توسط یک دستگاه خودرو پژو پارس مطلع و پس از بررسی صحت موضوع بلافاصله با حضور در مسیر تردد قاچاقچیان طرح مهار را اجرا کردند. در این تعقیب و گریز یکی از سرنشینان خودرو مورد اصابت تیر قرار گرفت که به بیمارستان منتقل گردید.

از دیروز در رسانه‌های اجتماعی گزارش‌هایی از کشته شدن «دختر ۱۲ ساله‌ای به نام سهی اعتباری» در تیراندازی به خودروی آنها منتشر می‌شد.

به گزارش ایرنا، به گفته سرهنگ مهرداد مشوق جانشین انتظامی هرمزگان این تیراندازی در ساعت ۱۶:۳۰ یکشنبه چهارم دی رخ داده است:

این خبر در حالی منتشر می‌شود که امروز مراسم چهلم کیان پیرفلک کودک ۱۰ ساله در ایذه برگزار شده است. او به گفته مادرش با تیراندازی ماموران به خودرویشان در اعتراض‌های ایذه کشته شده است اما مقام‌های رسمی تیراندازی را به «تروریست‌ها» نسبت می‌دهند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا