ورزشی

خبری از پرداخت حواله‌های پاداش بانوان ناشنوا نیست!

با وجود گذشت ۴۰ روز از برگزاری مراسم تجلیل از بانوان ورزشکار و مدال آور، هنوز خبری از پاداش بانوان ناشنوا که به صورت حواله داده شده بود، نیست.

به گزارش ایسنا، مراسم تجلیل از بانوان ورزشکار و مدال آور برای نخستین بار با حضور رییس جمهور و حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان ۲۵ آبان در سالن اجلاس سران برگزار شد و از بانوان مدال آور در رشته های مختلف ورزشی و همچنین بانوان ناشنوا که در مسابقات جهانی و المپیک موفق به کسب مدال شده بودند، تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم پاداش‌هایی به صورت حواله برای مدال آوران در نظر گرفته شد و قرار بر این بود که ظرف یک هفته پاداش در نظر گرفته شده از سوی وزارت ورزش و جوانان به حساب فدراسیون‌ها واریز شود تا ورزشکاران با مراجعه به فدراسیونهای مربوطه، پول حواله‌های خود را دریافت کنند.

با وجود این که تقریبا ۴۰ روز از برگزاری مراسم تجلیل از بانوان مدال آور سپری می‌شود، اما هنوز خبری از نقد شدن حواله‌ها نیست و این مساله سبب اعتراض بانوان ورزشکار به فدراسیونهای مربوطه نسبت به بدقولی مسوولین ورزش برای پرداخت حواله‌های خود شده‌اند.

مهران تیشه گران رییس فدراسیون ناشنوایان در این خصوص به ایسنا گفت: قرار بود پول این حواله ها بزودی بعد از پایان مراسم به حساب فدراسیون‌ها واریز شود که متاسفانه با گذشت بیش از یک ماه از این مراسم هنوز خبری از نقد شدن حواله‌ها نیست و ورزشکاران ناشنوا همچنان منتظر دریافت پاداش خود هستند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا