جوانان

دستور تخلیه خوابگاه‌های دانشجویان در پی بحران گاز در ایران

در پی بحران گاز در ایران برخی خوابگاه‌های دانشجویی به دانشجویان دستور داده‌اند فورا خوابگاه‌ها را تخلیه کنند….

در پی بحران گاز در ایران و تعطیلی بسیاری از ادارات و نهادهای آموزشی برخی از خوابگاه‌های دانشجویی نیز از دانشجویان خواسته‌اند تا خوابگاه‌ها را فورا تخلیه کنند.

کانال تلگرامی شوراهای صنفی دانشجویان کشور خبر داده که  دانشگاه فردوسی مشهد عصر روز شنبه ۲۴ دی به دانشجویان خبر داده که دانشگاه و خوابگاه یک هفته تعطیل هستند و دانشجویان تا ظهر روز ۲۵ دی موظف به تخلیه خوابگاه هستند.

بر اساس این اطلاعیه به دانشجویان تا قبل از ساعت ده و نیم شب شنبه فرصت داده شده تا رزرو غذای یک هفته خود را نیز کنسل کنند.

کانال تلگرامی شوراهای صنفی دانشجویان در ادامه نوشته طی دو روز گذشته خوابگاه‌های این دانشگاه با مشکل گرمایشی روبرو بوده است. بر اساس این گزارش دانشجویان در اعتراض به تعطیلی دانشگاه و خوابگاه آن هم در شرایط پایان ترم عصر روز شنبه در محل سرپرستی خوابگاه تجمع کرده‌اند.

نظیر همین دستور برای دانشگاه حکیم سبزوار نیز ابلاغ شده و دانشجویان موظف به تخیله خوابگاه این دانشگاه شده‌اند.

شعاردهی در برخی خوابگاه‌ها و محلات

شنبه شب در برخی خوابگاه‌های دانشجویی شعارهای شبانه علیه نظام سر داده شد، از جمله در خوابگاه دخترانه چمران دانشگاه تهران.

بنا بر برخی گزارش‌ها در شبکه‌های اجتماعی شنبه شب در بعضی از نقاط تهران نیز شعاردهی شبانه جریان داشته است از جمله در منطقه لویزان و نیز منطقه اباذر تهران.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا