ورزشی

قهرمان پارالمپیک مدیرکل ورزش استان را به دادگاه کشاند!

قهرمان پارالمپیک توکیو در اعتراض به آنچه  که خود آن را ماندن حواله های ۲۰ سکه طلای قهرمانی پاداش بازی های توکیو روی دستش خواند، مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس را به دادگاه کشاند.

مهدی اولاد قهرمان پارالمپیک توکیو در پرتاب وزنه در گفت و گو با ایسنا، با اشاه به شکایت خود از اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، اظهار کرد: بعد از پارالمپیک توکیو که موفق به کسب دو مدال طلا و نقره در وزنه و دیسک شدم، اداره کل ورزش و جوانان استان فارس قول پرداخت ۵۰ سکه را به من داده بود که همان زمان ۳۰ سکه پرداخت شد و ۲۰ سکه دیگر در قالب حواله‌های نقدی به مبالغ ۱۸۰ و ۵۰ میلیون (در مجموع ۲۳۰ میلیون تومان) دریافت کردم که با تغییرات مدیریتی در اداره کل ورزش و جوانان استان فارس این دو حواله روی دستم باده کرده و کسی جوابگوی پرداخت آن نیست.

وی گفت: با وجود این که بیش از یکسال از این قضیه سپری می‌شود و بارها از طرف مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس پیگیر این مساله بودم، اما متاسفانه وی می‌گفت تعهدی نسبت به پرداخت این دو حواله ندارم، بنابراین برای پیگیری این موضوع و گرفتن حق و حقوق خود شکایتی را علیه اداره کل ورزش و جوانان استان فارس تنظیم و به دادگاه ارائه دادم تا تحت هر شرایطی به حق و حقوق خود برسم، هر چند تا به امروز نیز برای شکایتم چیزی حدود ۳۰ میلیون تومان هزینه کرده‌ام و تا زمانی که نتیجه نگیرم پیگیر خواهم بود.

قهرمان پارالمپیک توکیو افزود: دوشنبه پس از مراجعه به دادگاه در ابتدا مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس منکر پرداخت این حواله ها شد، اما پس از ارائه مدارک لازم به دادگاه  وی با تایید این مساله عنوان کرد که منابع مالی کافی برای پرداخت حواله ها نداشته است.

اولاد گفت: امیدوارم تا دو هفته آینده که رای دادگاه صادر می شود به حقوق پایمال شده خود دست پیدا کنم و مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس نسبت به پرداخت حواله هایی که از بازیهای پارالمپیک تاکنون در دستم  مانده اقدامات لازم را انجام دهد.

وی در پایان افزود: با وجود کم‌توجهی از سوی مسوولان استان، باز هم به دنبال کسب دو مدال طلا در پرتاب وزنه و دیسک در مسابقات جهانی پاریس و بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین هستم و برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهم کرد.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا