ورزشی

واکنش رسانه لهستانی به باخت هندبال ایران

یک رسانه لهستانی معتقد است که ملی‌پوشان ایران در بازی یک‌شنبه شب، کار را برای این تیم سخت کرده بودند.

به گزارش ایسنا، تیم ملی هندبال ایران در آخرین دیدار از مرحله اصلی مسابقات هندبال قهرمانی مردان جهان(لهستان/سوئد)، مقابل میزبان به میدان رفتند و با نتیجه ۲۲ بر ۲۶ مغلوب لهستان شدند.

پلست لهستان پس از پیروزی هندبال این کشور نوشت: لهستان در دیداری نزدیک مقابل ایران پیروز شد تا از جام جهانی خداحافظی کند. ملی‌پوشان ایران شرایط سختی را برای سرمربی تیم ملی لهستان ایجاد کردند اما در نهایت این تیم لهستان بود که با نتیجه ۲۶ بر ۲۲ تیم ایران را شکست داد.

این رسانه ادامه داد: در نیمه دوم بازی مساوی دنبال می‌شد چرا که هر دو تیم به طور متناوب امتیاز می‌گرفتند. در پایان این دیدار هندبالیست‌های ایران با دقت شروع به انجام برنامه‌های خود کردند که این موضوع لهستانی‌ها را کمی ترساند. در نهایت اما نمایندگان لهستان ۲۶ بر ۲۲ ایرانی‌ها را شکست دادند. این سومین پیروزی لهستانی ها در مسابقات قهرمانی جهان بود.

*نتایج رقابت‌های تیم ملی هندبال مردان ایران در قهرمانی جهان:

ایران ۲۵ – شیلی ۲۴

ایران ۳۱ – مونته‌نگرو ۳۴

ایران ۲۲ – اسپانیا ۳۵

ایران ۲۱ – اسلوونی ۳۸

ایران ۲۹ – فرانسه ۴۱

ایران۲۲ – لهستان۲۶

بیست‌وهشتمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی مردان جهان از ۲۱ دی آغاز شده و تا ۹ بهمن ادامه دارد. در مرحله گروهی ۳۲ تیم با هم رقابت کردند که در پایان ۲۴ تیم راهی دور اصلی شدند و ۸ تیم دیگر به پرزیدنت کاپ راه یافتند. ۲۴ تیم حاضر در دور اصلی در چهار گروه رقابت خواهند کرد که در پایان از هر گروه ۲ تیم به پلی آف صعود خواهد کرد.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا