گوناگون

در حمله با چاقو در قطار آلمان دو نفر کشته شدند

در حمله با چاقو در یک قطار منطقه‌ای از شهرکیل به هامبورگ دو نفر کشته و پنج نفر زخمی شدند. به گفته پلیس، مردی با چاقو به مسافران حمله کرده است. ضارب مجروح و دستگیر شده است. علت و انگیزه این حمله هنوز مشخص نیست.

به گزارش دویچه وله، در یک حمله با چاقو در قطار منطقه‌ای از شهر کیل شمال آلمان به هامبورگ دو نفر کشته شدند. چندین نفر دیگر، از جمله فرد مهاجم زخمی شده‌اند. سخنگوی پلیس گفت: “علت و انگیزه حمله و نیز هویت قربانیان هنوز مشخص نیست.»

عامل مظنون به حمله که گفته می‌شود بین ۲۰ تا ۳۰ ساله است، در قطار در حال حرکت به مسافران حمله کرد. به گفته این سخنگوی پلیس، در مجموع پنج نفر زخمی شده‌اند.

گفته می‌شود که پلیس چندین تماس تلفنی از مسافران دریافت کرده است. به گفته سخنگوی پلیس، قطار پس از اطلاع‌رسانی متوقف شد و آن را به یک سکو هدایت کردند. عامل جنایت در آنجا مهار شد، اما مشخص نیست چه کسی توانسته فرد مهاجم را مهار کند. مهاجم که به شدت مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شد.

زابینه سوترلین-واک، وزیر داخلی ایالت شلسویگ هولشتاین در شمال آلمان، گفت که اطلاعات دقیق‌تر و علت این حمله هنوز مشخص نشده است. او افزود: «برای من واضح است که این اقدام هولناک علیه تمام بشریت است.»

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا