احزاب و شخصیت‌هاچرخان

ابوالفضل قدیانی: تاراج اموال ملّت در حاکمیت ویران‌گر ولایت‌ مطلقه فقیه

اصولاً کسی که حکومتش غیر قانونی، نامشروع و غاصبانه است چنین حق و اختیاری ندارد که به دیگران تفویض کند. طبق همین قانون اساسی پر اشکال و پر تناقض که باید از بن و بنیاد تغییر کند هم چنین اختیاری ندارد البته به زور سرنیزه ملت را مسلوب الاختیار کرده و امیال ومطامع و مقاصد شوم خود را به ملت تحمیل و آشکارا حق و حقوق آنان را لگد مال می کند.

روز شنبه ۸ بهمن خبر مصوبه سران سه قوه جهت فروش اموال دولتی ( یعنی اموال ملت ) تحت عنوان «مولد سازی دارایی های دولت» اعلام شد مصوبه سران سه قوه ای که کار کرد اصلی آنان در خدمت منافع و مطامع علی خامنه ای جبار تمامیت خواه قدرت پرست ایران بوده است طبق این مصوبه یک هیئت هفت نفره اجرای مصوبه را  عهده دار خواهند بود مطابق مصوبه این هیئت می تواند کلیه « اموال غیر منقول دولت » را تعیین تکلیف کند و هر کدام را که بخواهد با استفاده از روش های مختلف بفروشد یا واگذار کند .اعضای هیئت از « هر گونه تعقیب و پیگیری قضایی مصون هستند» مصوبه‌ای بهت آور که دور تازه ای از چپاول و غارت اموال ملت را قانونی اعلام می کند.

این مصوبه در حقیقت  فرمان علی خامنه‌ای خود کامه ایران است که دنیا دوستی، قدرت پرستی و حرص و ولع او به جمع آوری ثروت را پایانی نیست بخش عظیمی از دارایی و ثروت ملت را که بالغ بر صدها میلیارد دلار می شود به یغما برده و در نهاد های تحت فرمان خود گرد آورده و به همین علت و علل دیگر ، اکثریت ملت ایران را گرفتار فقر و فلاکت کرده است و در صدد است که بقیه اموال ملت را هم مال خود کند.علی خامنه ای به چه حقی به سران سه قوه اختیار قانون گذاری می دهد و یا فرمان به تاراج دادن اموال ملت را صادر می کند.

اصولاً کسی که حکومتش غیر قانونی، نامشروع و غاصبانه است چنین حق و اختیاری ندارد که به دیگران تفویض کند. طبق همین قانون اساسی پر اشکال و پر تناقض که باید از بن و بنیاد تغییر کند هم چنین اختیاری ندارد البته به زور سرنیزه ملت را مسلوب الاختیار کرده و امیال ومطامع و مقاصد شوم خود را به ملت تحمیل و آشکارا حق و حقوق آنان را لگد مال می کند . از این مزورانه تر نمی شد تفکیک قوا ، جمهوریت و دمکراسی را به سخره گرفت و به لوث کردن آن پرداخت بر همگان روشن است که نظام جمهوری که مترقی ترین نوع حکومت است و در ذات خود سکولار و دمکراتیک می باشد هرگز در این کشور به معنای واقعی کلمه تشکیل نشده و اسم جمهوری برای نظام ولایی به منظور فریفتن مردم و افکار عمومی جهان جعل شده است.

این همه محصول حاکمیت ویرانگر ولایت مطلقه فقیه است که اهانت بارترین، ارتجاعی ترین و مستبدانه ترین نظریه حکومتی است که تا کنون ظهور کرده است.

علی خامنه‌ای جبار ایران تصور می کند که توانسته جنبش انقلابی ملت ایران را سرکوب و منفعل کند روشن است که این تصور باطل است البته می توان گروهی از مردم را سرکوب کرد اما هرگز یک ملت را نمی توان سرکوب کرد . ملت ایران  با قیام خود علی خامنه‌ای را دیر یا زود از اریکه قدرت به زیر خواهد کشید و به حکومت ضد ملی و ستمگرانه او خاتمه خواهد داد .مکرر گفته ام باز هم می گویم مسالمت آمیزترین و خشونت پرهیز ترین شیوه تغییر نظام این است که علی خامنه‌ای استعفا دهد دست از این قدرت شیطانی بردارد و کنار رود تا مردم بتوانندطی رفراندومی آزادنظام دلخواه خود را که به نظر من همانا نظام جمهوری دمکراتیک سکولار است در این کشور مستقر کنند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا