گوناگون

دشواری‌های معیشتی به «اوج» رسیده است

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: دشواری‌های معیشتی اکنون چنان به اوج رسیده که حتی متصدیان و متولیان امور هم به آن اعتراف می‌کنند….

آنچه بر زمین مانده، پیدا کردن راه‌حل این مشکل است که متاسفانه متولیان امور هر روز وعده آن را می‌دهند ولی در عمل چیزی درست نمی‌شود. اصرار بر یک دست شدن حکمرانی با اینکه در یکسال و نیم اخیر عدم کارائی خود را نشان داده، همچنان ادامه دارد و باز هم در انتصاب‌ها به سراغ کسانی می‌روند که یکدستی را بیشتر و حلقه نگرش مدیریتی را تنگ‌تر می‌کند.
چاره کار در شرایط کنونی کشور اینست که مسئولان از لاک تفکرات انحصاری خارج شوند و از تجربیات صاحبان تجربه که فراوانند استفاده کنند و با بهره ‌گرفتن از خرد جمعی به رفع مشکلات اقتصادی و سایر مشکلات بپردازند. اکنون که در سطح جهانی نوعی تلاش برای شکل دادن یک اجتماع برای براندازی نظام جمهوری اسلامی وجود دارد، عاقلانه‌ترین راه اینست که در داخل کشور تمام نیروها دست به دست همدیگر بدهند و با شکل دادن به یک «اجماع ملی» به حل مشکلات همت نموده و با جلب نظر عامه مردم، پشتوانه مردمی نظام را تقویت کنند. این، بهترین عامل برای خنثی‌سازی توطئه خارجی است.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا