ورزشی

پایان فوق جنجالی لیگ برتر جوانان/ خون و خونریزی و فرار عجیب داوران! + عکس

دیدارهای حساس هفته پایانی لیگ برتر جوانان کشور عصر چهارشنبه ۲۶ بهمن در شیراز برگزار و تکلیف قهرمانی این دوره مشخص شد.

به گزارش ایسنا، تیم صدرنشین سپاهان اصفهان در ورزشگاه حافظیه میهمان خلیج فارس رده چهارمی بود و ایمان سبز رده سومی  هم در ورزشگاه بعثت شیراز میزبان فولاد خوزستان بود.

شرایط این رقابت‌ها به گونه‌ای بود که در صورت توقف یا شکست سپاهان، فولاد و ایمان سبز شانس بالایی برای قهرمانی داشتند و سپاهان برای قهرمانی به برد نیاز داشت.

سپاهان در ورزشگاه حافظیه نیمه اول را با یک گل که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، به سود خود پایان داد.

آنها در نیمه دوم هم توانستند سه گل دیگر به ثمر برسانند و در حالیکه منتظر سوت پایان بازی و برگزاری جشن قهرمانی بودند، در دقایت تلف شده، درگیری شدیدی بین بازیکنان و مربیان دو تیم ایجاد شد. دعوایی که حتی پای خانواده ها را نیز به زمین چمن حافظیه باز کرد!!

در این مسابقه، بیش از ۱۰ بانوی هوادار، تیم سپاهان را همراهی و این تیم را از روی سکوها تشویق می‌کردند.

در نهایت با برقراری نظم، دقایق پایانی این بازی برگزار و سپس مراسم اهدای جام به تیم اصفهانی نیز انجام شد.

اما در دیگر دیدار که در ورزشگاه بعثت شیراز برگزار می شد، درگیری ها به مراتب شدیدتر و عجیب تر بود. تیم ایمان سبز تا اواسط نیمه دوم با یک گل از حریف خود عقب افتاده بود، تا اینکه موفق شد با یک ضربه پنالتی دروازه فولاد را باز کند.

در ادامه مسابقه و روی یک تصمیم داور، عوامل تیم خوزستانی درگیری را آغاز کردند. مربی دروازه بان های فولاد به داور مسابقه حمله کرد که همین موضوع، شروع درگیری بی پایان این مسابقه بود.

در ادامه عوامل تیم ایمان سبز نیز وارد درگیری شدند و در نهایت این بازی “نیمه تمام” ماند.

یکی از لحظات عجیب و تلخ در پایانِ این مسابقه نیمه تمام، فرار داوران مسابقه از روی دیوارهای استادیوم بعثت بود!

 

نکته عجیب تر این که، سال گذشته نیز دیدار دو تیم ایمان سبز و فولاد خوزستان در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز با درگیری های شدید و مشابهی همراه بود.

ایمان سبز شیراز و فولاد خوزستان، تیم هایی که در عرصه فوتبال و بازیکن سازی عملکرد خوبی داشته اند به ظاهر در زمینه اخلاقی نمره قبولی را دریافت نمی‌کنند.

مشخص نیست این حجم درگیری آن هم در فوتبال پایه که شخصیت بازیکنان در حال شکل گیری است، از کجا نشات می گیرد. انتظار می رود شاهد واکنش به موقع و قاطع کمیته انضباطی  فدراسیون فوتبال به تکرار اتفاقات تلخ سال گذشته میان عوامل این دو تیم جنوبی کشور باشیم.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا