جوانان

باز هم صحنه‌ای دلخراش از ضرب و شتم

رژیم به خوبی درک کرده است که دختران و پسران جوان، در جامعه و دانشگاه ها، در کارخانه ها و محیط های کار و زندگی، بخشی جدی از موتور محرک این جنبش مردمی عظیم هستند. جوانان ما در بیش از دو دهه رویارویی خونبار و خشن با رژیم ولایت فقیه، به این درک عمیق رسیده اند که رژیم ولایت فقیه حاضر به کوچک ترین عقب نشینی از مواضع ارتجاعی و ضد خلقی خود، حتی در مورد خواست های صنفی و اجتماعی آنها نیست….

تجربه جوانان و دانشجویان نشان داده است که دست یابی آنها به کمترین حقوق انسانی و اجتماعی و صنفی آنها، در گرو تغییرات بنیانی در ساختار سیاسی کشور است.
بنا بر گزارش‌های رسیده به شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران، امروز چهارشنبه سوم اسفند ماه #سارا_شیرازی دختر خردسال، دانش آموز یکی از دبستان‌های اصفهان در مسیر مدرسه چون حجاب اجباری بر سر نداشت توسط یک فرد لباس شخصی به طرز وحشتناکی مورد ضرب و جرح واقع شده است! والدین این دانش آموز تهدید شده اند که خبر را رسانه‌ای نکنند.

شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران اینگونه اعمال فراقانونی و ضد بشری را به شدت محکوم کرده و خواهان مجازات عاملان و آمران این رفتارهای زشت و قرون وسطایی ست.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا