گوناگون

سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش؛ حال وزیر وخیم است

رسانه‌های ایران از سقوط بالگرد وزیر ورزش و کشته شدن مشاورش در این سانحه خبر دادند. یکی از شاهدان عینی گفته است که حال وزیر خوب بوده است اما برخی رسانه‌ها از خونریزی مغزی، انتقال او به بیمارستان و وخامت حالش خبر دادند.

هلی‌کوپتر حامل حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان عصر پنج‌شنبه ۴ اسفند (۲۳ فوریه) هنگام فرود در مجموعه ورزشی شهرستان بافت در حال نشست سقوط کرده است.

سرنشینان این بالگرد که ۱۶ نفر بودند زخمی شدند و به مراکز درمانی انتقال یافتند.

یک شاهد عینی به ایرنا گفته است که بالگرد موقع نشستن کنترل خود را از دست داد. وزیر ورزش در اثر این سانحه مصدوم و به بیمارستان منتقل شده است.

مسئولان درمانی کرمان گفتند وزیر ورزش که در سانحه بالگرد از قسمت سر و دست دچار مصدومیت شده و درگیر خونریزی مغزی است. او برای درمان از بافت به سیرجان انتقال یافته است. برخی از رسانه‌ها حال وزیر ورزش را وخیم گزارش کرده‌اند.

مقامات محلی گفتند بالگرد سانحه دیده متعلق به هلال احمر بوده که در هنگام فرود دچار سانحه می‌شود و تمام سرنشینان به بیمارستان اعزام شده‌اند.

حال دوتن از مصدومان نیز وخیم گزارش شده و اسماعیل احمدی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی این وزارتخانه به علت شدت صدمه کشته شده است.

استاندار کرمان به رسانه‌ها گفته است: «بالگرد یک بار می‌نشیند و سپس دوباره بلند می‌شود که موقع نشستن دوباره دچار سانحه می‌شود. علت حادثه در دست بررسی است.»

علاوه‌ بر حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان، مسئول امور اداری و استخدامی وزارت ورزش و جوانان، نماینده شهر بافت در مجلس و برخی خبرنگاران نیز در هلی‌کوپتر بودند./دویچه وله

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا