جوانان

اولویت پایان دادن به حکومت استبداد دینی

ابوالفضل قدیانی: نیروهای سیاسی متعهد به دمکراسی در داخل و خارج، بر سر فوریت و اولویت پایان دادن به حکومت استبداد دینی اجماع دارند….

تقدیر فعالان سیاسی ودانشجویی از مقاومت و پایداری محمد حبیبی

ابوالفضل قدیانی با تقدیر از مقاومت و پایداری محمد حبیبی فعال صنفی معلمان که به تازگی از زندان اوین آزاد شده، از «اجماعی که بین نیروهای سیاسی متعهد به دمکراسی در داخل و خارج بر سر فوریت و اولویت پایان دادن به حکومت استبداد دینی شکل گرفته» استقبال کرد.

این زندانی سیاسی قبل و بعد از انقلاب ۵۷، روز گذشته به همراه تنی چند از فعالان سیاسی، دانشجویی و زندانیان سابق با حضور در منزل محمد حبیبی با او دیدار کردند.

در این دیدار ابوالفضل قدیانی با تقدیر از استقامت و پایداری محمد حبیبی طی سالهای گذشته در مسیر دفاع از حقوق صنفی جامعه فرهنگیان و تلاش در راه گسترش ارزش‌های حقوق بشری و دموکراتیک، حضور فعالان اصیل و فداکاری همچون محمد حبیبی در میان جامعه جنبشی امروز ایران را غنیمت دانست.

او آزادسازی زندانیان سیاسی و مختومه کردن پرونده معترضان تحت عنوان عفو را نشانه‌ای آشکار از استیصال حکومت در مقابل مقاومت مدنی مردم و نگرانی در مورد تداوم نظام سیاسی فعلی ارزیابی کرد.

قدیانی گفت: «هرچند عمال استبداد دینی می‌خواهند تصویر یک فرد رئوف را از علی خامنه‌ای ارائه دهند این خیالی باطل است و مردم داغدار ایران جنایت‌ها و جرائم سازمان یافته‌ای که وی علیه بشریت و نه فقط علیه آحاد ملت ایران بلکه علیه ملت‌های منطقه و سایر ملل مرتکب شده است را فراموش نخواهند کرد و اجرای عدالت در حق آمران و عاملان کشتارها و اعدام‌ها و بسط خفقان و سرکوب آزادی‌ها، از جمله مهم‌ترین مطالبات به حق ایرانیان است».

این زندانی سیاسی پیشین، همچنین از «اجماعی که بین نیروهای سیاسی متعهد به دمکراسی در داخل و خارج بر سر فوریت و اولویت پایان دادن به حکومت استبداد دینی شکل گرفته» استقبال کرد و گفت: «گام اول در گذار به سوی یک دموکراسی سکولار، آمادگی اذهان عمومی و باور به فروپاشی ساختارهای پوسیده حکومت فعلی است که این ناکارآمدی و عدم توانایی کنترل آن در تمامی عرصه‌ها پیش روی جهانیان است.»

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا