جوانان

عموی کیان پیرفلک: یک خانواده را نابود کردید

عموی کیان پیرفلک در صفحه اینستاگرامش با گذاشتن عکسی از برادرش که روی ویلچر نشسته از وضعیت خانوده‌اش نوشت: پدر کیان «زمین‌گیر» شده و «شوک وحشتناکی» به مادرش وارد شده است. «هنگام بغل کردن کیان دستانش پر از خون شده و این صحنه در ذهنش حکاکی شده» است»….

عموی کیان پیرفلک، در صفحه اینستاگرامش با گذاشتن عکسی از برادرش که روی ویلچر نشسته از وضعیت خانوده‌اش نوشت.

مهرداد پیرفلک نوشته است: «روی صحبتم با توست، تویی که ماشه را کشیدی، فقط چند ثانیه زمان برد، اما یک خانواده را نابود کردی»

او در این پست اینستاگرامی نوشت که پدر کیان «زمین‌گیر» شده و «شوک وحشتناکی» به مادرش وارد شده است. «هنگام بغل کردن کیان دستانش پر از خون شده و این صحنه در ذهنش حکاکی شده»

آقای پیرفلک همچنین در بخش دیگری نوشته است: «رادین پنج ساله که شاهد افتادن پدر و خون آلود بودن برادر بوده، یک لحظه مادر را رها نمی‌کند.»

او با اشاره به اضطراب، استرس و دلهره‌ای که برای بچه‌های خانواده و همکلاسی‌های کیان ایجاد شده نوشت : «اینها گوشه کوچکی از آسیب‌هایی بود که شما وارد ساختین»

در جریان اعتراضات، خودروی خانواده کیان پیرفلک هدف گلوله قرار گرفت. در پی این تیراندازی کیان ۹ ساله جان باخت و پدرش مجروح شد و اکنون قادر به حرکت نیست.

به گفته زینب مولایی‌راد، مادر کیان پیرفلک، نیروهای لباس‌شخصی ماشین آنها را در مقابل ساختمان هلال احمر شهر ایذه به رگبار بستند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا