جوانان

مسمومیت‌های زنجیره‌ای؛ با عقبه فکری قتل‌های زنجیره‌ای و اسید‌پاشی‌ها

آرش اخوان از سوی خانه فرهنگیان ایران نوشته است که مخالفان تحصیل دختران و زنان و مدارس نوین هنوز هم هستند. همان‌ها که مدارس میرزا حسن رشدیه را به آتش می‌کشیدند و محصلان این مدارس را منحرف می‌نامیدند و طردشان می‌کردند. در ادامه این مطلب آمده است:…

پس از آغاز جنبش زن، زندگی، آزادی دانش‌آموزان دبیرستان‌های دخترانه‌ی بسیاری به این جنبش پیوستند و ویدئوهای بسیاری با مضمون‌های این جنبش از این مدارس منتشر شد. تندروها که در این سال‌ها پایگاه‌های خودشان را یکی پس از دیگری از دست داده بودند مانند سالیان قبل به اقدامات داعشی و طالبانی روی آوردند.

حتما ماجرای اسیدپاشی‌های اصفهان را به خاطر دارید. متهمان آن هیچگاه محاکمه و به مردم معرفی نشدند. پیش از آن نیز اتفاقات مهیب‌تری توسط این گروه‌ها افتاده بود؛ قتل‌های زنجیره‌ای!

گروه‌هایی که نمایندگان ظاهرا رسمی‌شان اکنون دولت و مجلس را نیز به دست گرفته‌اند دقیقا دنبال چه چیزی هستند؟

این گروه‌ها اکنون برای سرکوب مدارس و ارعاب دانش‌آموزان و اولیا اقدام به استفاده‌ از گازهای شیمیایی نموده‌است که موجب مسمومیت و حتی بستری دانش‌آموزان شده است. هنوز منشأ و نوع این ماده مشخص نشده اما گمانه‌زنی‌ها آن را مایعات بخار شونده‌ای می‌دانند که به محض برداشته شدن پوشش ظرف، بخار شده و موجب مسمومیت دانش‌آموزان و اولیای مدرسه می‌شود.

طالبان‌های وطنی با مصونیت قضایی که دارند اهداف گروه‌های رسمی درون حاکمیت را پیش می‌برند. اکنون پس از نزدیک به ۶ماه اعتراضات مردم به حکومت و شخص رهبر، گروه‌های فشار فعالیت‌های خود را افزایش داده‌اند و از هیچ جنایتی دریغ نکرده‌اند. از قتل، شکنجه و تجاوز و اعدام تا مسمومیت‌های سریالی!

احساس خطر حاکمیت از جنس، پراکندگی و تداوم و شدت اعتراضات آن‌ها را مجبور کرده تتمه مقبولیت خود را نذر استراتژی طالبانی کنند. نکته جالب این جاست که وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه که شبانه روزی مخالفان را رصد و بازداشت می‌کنند در مواجه با این قضیه سکوت کرده و آسمان را نگاه می‌کنند. آیا پای سعید امامی‌های جدیدی در میان است؟

در واقع آن‌چه برای ما مشهود است این است که سرکوبگرانی که تا دیروز با لباس نظامی و شخصی در خیابان بر مردم به جان آمده از ناکارآمدی‌ها و فساد می‌تاختند اکنون ماموریتی جدید را عهده‌دار شده‌اند.

تا زمان نگارش این متن، در ۴استان(تهران، قم، لرستان و اردبیل) و بیش از ۱۰ دبیرستان متوسطه دوم دخترانه مسمومیت‌های مشابه اتفاق افتاده است. شواهد حاکی از ادامه دار بودن این ماجراست که با به دست آمدن مدارک جدید دست‌های پشت پرده این حوادث برای همگان مشخص خواهد شد. ضد واکسن‌ها و ضریح لیسان سابق اکنون در بلاهتی ریشه‌دار به دنبال تعطیلی مدارس هستند.

خانه فرهنگیان ایران از وزیر نالایق آموزش و پرورش و همچنین نهادهای متولی امنیت که نقش اصلی خود را فراموش کرده و مانند یک ماشین امضا به پرونده سازی‌های واهی برای اقشار مختلف مردم روی آورده‌اند هشدار می‌دهد هر چه زودتر این گروه‌ها را به مردم معرفی کنند و امنیت روانی کودکان(زیر ۱۸سال) را دستاویز مقاصد سیاسی و متحجرانه خود قرار ندهند.

منبع: کانال شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران
***
۱۰۷ دانش‌آموز دیگر در شهرستان بروجرد دچار مسمومیت شدند

معاون استاندار لرستان اعلام کرد که شمار مسمومان امروز دبیرستان دخترانه ۱۵ خرداد بروجرد به ۱۰۷ نفر رسید.

از این تعداد ۹۵ نفر به بیمارستان آیت‌الله بروجردی و ۱۲ نفر نیز به بیمارستان امام خمینی اعزام شدند.

سایت خبر فوری رژیم، امروز ۷اسفند، خبر داده بود که ۵۰ دانش‌آموز دیگر در دبیرستان ۱۵خرداد شهرستان بروجرد دچار مسمومیت شده‌اند.

مجید منعمی اظهار داشت: امروز در ادامه مسمومیت دانش‌آموزان در مدارس بروجرد، این بار تعداد زیادی از دانش‌آموزان در دبیرستان دخترانه ۱۵خرداد مسموم و راهی بیمارستان شدند.

وی افزود: تیم‌های کارشناسی به مدرسه رفته‌اند تا علت دقیق این موضوع را بررسی کنند.

شایان ذکر است که روز گذشته نیز در دبیرستان احمدیه بروجرد، ۴۴دانش‌آموز دچار مسمومیت شده‌اند. همچنین ۴دختر دانش‌آموز نیز در قم دچار مسمومیت شده‌اند.

با ادامه مسمومیت‌های مکرر دانش‌آموزان دختر در شهرهایی از جمله قم و بروجرد، یونس پناهی، معاون وزیر بهداشت با «عمدی» خواندن این مسمومیت‌ها با ترکیبات شیمیایی در قم گفت: «مشخص شد افرادی دوست داشتند که تمامی مدارس، به خصوص مدارس دخترانه تعطیل شوند.

حکومت هیچ اقدامی در پایان دادن به مسمومیت سریالی دانش آموزان صورت نداده و مشخص نیست این «افراد» چطور در شهرهای مختلف می توانند دختران دانش آموزان را مسموم کنند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا