جوانان

مسمومیت‌های سریالی؛ انگشت اتهام بسوی رژیم تبهکار

این حرکت جنایتکارانه گزمگان رژیم برای ایجاد ترس و وحشت در میان دختران جوان و خانواده‌های آنان یادآور وقایع تلخ اسیدپاشی به دختران در اصفهان است….
اعمال خشونت و آسیب رساندن به نونهالان و جوانان کشور با هدف انتقام گیری از شرکت آنان در اعتراض‌های برحق مردمی در جنبش “زن، زندگی، آزادی” و ایجاد ترس و وحشت در میان دختران آزادهٔ کشور، حرکت ارتجاعی‌ای دیگر از سوی حکومت جمهوری اسلامی است که در مقابله با جنبش آزادی‌خواهی کشور به هر شیوهٔ ضدّانسانی و جنایتکارانه‌ای دست می‌زند.

با ادامه و گسترش جریان جنایتکارانه مسموم کردن دختران دانش‌آموز از جمله در چند مدرسه در تهران و اردبیل، امروز شنبه ۱۳ اسفند دانش‌آموزان مدارس عصمت و حجت در صفادشت ملارد پس از شنیدن بوی گاز، مسموم و به بیمارستان منتقل شدند.

در همین حال دانش‌آموزان و خانواده‌ شماری از دانش‌آموزان مسموم شده در تهران، مقابل ساختمان آموزش و پرورش منطقه‌ٔ پنج دست به‌تظاهرات اعتراضی زدند. آنها شعار می‌دهند سپاهی بسیجی داعش ما شمایی و آهای آهای نشسته‌ها مهسای بعدی از شماست…

روزنامه هم میهن امروز در این باره نوشت: اولویت‌های جامعه با اولویت‌های رسمی در دو مسیر متضاد در حرکت است. کافی است که در یک مدرسه شعری خوانده شود که به مذاق آقایان خوش نیاید، در کسری از ساعت همه نیروهای خود را بسیج می‌کنند و تا عذرخواهی طرف را پخش نکنند آرام نمی‌نشینند.

در مقابل ده‌ها مدرسه عموما دخترانه و حتی دانشگاه‌ها طی ماه‌های اخیر با یک برنامه قطعا ازپیش‌طراحی‌شده دچار مسمومیت می‌شوند، ولی دریغ از یک اقدام موثر و روشن. و تازه دیروز آقای رئیس‌جمهور بدون اظهار تاسف و ابراز ناراحتی از این وضع فاجعه‌بار وزیر کشور را مسئول کار و پیگیری کرده، درحالی‌که ۹ نهاد تحت امرش از ابتدا مسئول بوده و باید درباره عملکرد خود اطلاع‌رسانی کند.

این روزنامه در ادامه نوشته است: اکنون هم که وارد میدان شده، تقریبا بدیهیات را نادیده گرفته‌اند و بدون لکنت زبان اعلام می‌‌کنند که تاکنون کسی شناسایی و بازداشت نشده است. روشن است که چنین پاسخی به منزله شکست مسئولین در حفظ امنیت مردم است؛ آن هم دقیقا در همان روز حدود ۲۰ مدرسه دچار این ضایعه جنایتکارانه شده‌اند.

مثل روز روشن که این اقدامی جنایتکارانه و تروریستی با اهداف کاملا روشن است و از سوی تشکیلاتی مخوف و با اعضای قابل توجه انجام می‌شود، حال چگونه چنین چیزی که علیه امنیت کشور است تاکنون شناسایی نشده است و حتی به صورت اما و اگر درباره آن صحبت می‌شود، جای بحث دارد.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا