گوناگون

روند مسمومیت دانش آموزان امروز ۱۴ اسفند

ماجرای هولناک مسموم‌سازی دانش آموزان دختر که به شکل پی در پی و زنجیره‌ای از مدارس دخترانه قم آغاز و به دیگر نقاط کشور مانند بروجرد، ساری، اردبیل، کرمانشاه و تهران کشیده شد، موجی شدید از نگرانی و اضطراب را در سراسر جامعه پدید آورده است.

مسمومیت‌ دانش آموزان

اقتصاد۲۴- ماجرای هولناک مسموم‌سازی دانش آموزان دختر که به شکل پی در پی و زنجیره‌ای از مدارس دخترانه قم آغاز و به دیگر نقاط کشور مانند بروجرد، ساری، اردبیل، کرمانشاه و تهران کشیده شد، موجی شدید از نگرانی و اضطراب را در سراسر جامعه پدید آورده است. طی این ماجرا صدها تن از دختران و حتی برخی از دبیران در بیمارستان بستری و به عوارض این مسمومیت گرفتار شده‌اند.

ادامه مسمومیت‌ها در اهواز و اصفهان

سخنگوی اورژانس و پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: بنا بر گزارشی از دبیرستان دخترانه خیام در منطقه شهرک دانشگاه اهواز در خصوص بوی بد و بدحال شدن تعدادی از دانش آموزان، سه دستگاه آمبولانس به این محل اعزام شد.

بر اساس مشاهدات عینی، امروز حادثه مسموم سازی دانش‌آموزان در مدرسه دخترانه شاهد خیابان مطهری اصفهان تکرار شد.

مسمومیت ۵۰ دانش آموز در نیشابور

همچنین در نیشابور نیز فرمانداراین شهر اعلام کرد: ۵۰ دانش آموز در دبیرستان دخترانه بقراط دچار علائم مسمومیت شدند که از این تعداد ۱۰ نفر با اورژانس به بیمارستان منتقل شدند و کار درمانشان در حال انجام است.

دانش آموزان گنبدکاووس

همچنین تعدادی از دانش آموزان در گنبدکاووس به بیمارستان اعزام شدند.روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان در این باره مطرح کرد: تعدادی از دانش آموزان در شهرستان گنبدکاووس بر اثر مسمومیت راهی بیمارستان شدند.

دانش آموزان بیان کردند که در ابتدا بوی لاستیک سوخته آمده و بر اثر اضطراب و ترس ایجاد شده برخی راهی مراکز درمانی شدند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا