زنان

با افشاگری و حضور خیابانی جنایت علیه دختران‌مان را متوقف کنیم

از تمام نهادهای بین‌المللی حقوق بشری و سازمان ملل بخواهیم نسبت به این اقدام ضد بشری و پر هراس بی‌توجهی نکنند و اقدام عملی فوری انجام دهند. به خود اجازه می‌دهم به نهادهای بین‌المللی یادآور شوم که جهان نمی‌تواند حقوق انسانی و بدیهی میلیونها ایرانی را فقط در سالنی در سازمان ملل و آن هم با حضور وزیر امور خارجه دروغگو و فریبکار جمهوری اسلامی مورد بررسی قرار دهد.

با افشاگری و حرکت‌های گسترده اعتراضی و حضور خیابانی در ایران جنایت علیه دخترانمان را متوقف کنیم.

▫️نمی‌توان و نباید نسبت به مسمومیت زنجیره‌ای و گسترده دانش‌اموزان به ویژه دختران طی هفته گذشته سکوت اختیار کرد. این اقدام نفرت‌انگیز و ضد بشری صرفا در سطح اقدام سرکوبگرانه سیاسی نبوده و شدت بی‌رحمی و ابعاد غیر انسانی آن برای جامعه بشری اهمیت و پیام مهمتری خواهد داشت.

۱- از تمام نهادها، گروه‌ها و جریانات مردمی عاجزانه می‌خواهم با همدلی و احساس مسئولیت ملی از “حق حیات” و “زندگی” فرزندانمان حمایت نماییم و با افشاگری و حرکت‌های اعتراضی گسترده، مانع تداوم آن و جلوگیری از گسترش و شکل‌گیری اشکال دیگر چنین حملات خشونت آمیزی در جامعه شویم.

۲- تا کنون حکومت نه تنها مانع تداوم این خشونت علیه کودکانمان نشده، بلکه حتی افرادی را به عنوان متهم یا مطلع بازداشت ننموده در حالی که جامعه جهانی شاهد شدت و شتاب برخورد نیروهای امنیتی و قضایی علیه مردم عادی در جنبش “زن، زندگی، آزادی” حتی با شعار دهندگان در منازل شخصی می‌باشد. بدیهی است حکومت استبدادی با چنین رفتاری پیام مهمی را به جامعه ایران و جهانی می‌دهد.

۳- از تمام نهادهای بین‌المللی حقوق بشری و سازمان ملل بخواهیم نسبت به این اقدام ضد بشری و پر هراس بی‌توجهی نکنند و اقدام عملی فوری انجام دهند. به خود اجازه می‌دهم به نهادهای بین‌المللی یادآور شوم که جهان نمی‌تواند حقوق انسانی و بدیهی میلیونها ایرانی را فقط در سالنی در سازمان ملل و آن هم با حضور وزیر امور خارجه دروغگو و فریبکار جمهوری اسلامی مورد بررسی قرار دهد.

نرگس محمدی

زندان اوین

اینستاگرام نویسنده

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا