گوناگون

مرگ هولناک پنج کودک در آتش سوزی آلونک های کارگری

این حادثه تاکنون ۱۱ مصدوم و پنج کشته داشته است. ایلنا حال هفت نفر از مصدومان را وخیم اعلام کرده است. در گزارش رکنا سن پنج نفری که در این حادثه فوت کرده‌اند شش، پنج، سه، ۱۶ و ۱۸ سال آمده است.

شب پنجشنبه ۱۸ اسفند ساعت ۱۹:۴۲ در اثر انفجار گاز در یک ساختمان در شهرک علائین شهرری ۱۶ نفر مصدوم و کشته شدند. شروین تبریزی مدیر روابط عمومی تهران نیز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری «رکنا» نوع این حادثه را «حریق منزل نیمه‌ساخته» خواند. این حادثه در شهرری، قلعه گبری، خیابان رضاییان اتفاق افتاده است. تبریزی در این رابطه افزود: «زمان اولیه تماس با فوریت‌های اورژانس ساعت ۱۹:۲۴ بوده است که ۹ آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است.» بر اساس گزارش سخنگوی سازمان آتش‌نشانی، این آتش‌سوزی بر اثر آتش‌گرفتن مواد قابل اشتعال و انفجار چند سیلندر گاز اتفاق افتاده است.

این حادثه تاکنون ۱۱ مصدوم و پنج کشته داشته است. خبرگزاری دولتی کار ایران (ایلنا) حال هفت نفر از مصدومان را وخیم اعلام کرده است. در گزارش رکنا سن پنج نفری که در این حادثه فوت کرده‌اند شش، پنج، سه، ۱۶ و ۱۸ سال آمده است.

گفته می‌شود مکان آتش‌سوزی محل زندگی بیش از ۳۰ بلوچ اهل پاکستان بوده است که بسیاری‌شان در پی آتش‌سوزی آواره شده‌اند. بر اساس گزارشی که «رکنا» در خرداد ۱۴۰۰ منتشر کرده بود، این خانه پنج اتاق ۱۰ تا ۱۵ متری، یک سرویس بهداشتی، حمامی کوچک، آشپزخانه‌ای ناقص و دو انباری داشته است. بلوچ‌های ساکن این منطقه در مزارع جنوب شهرری کار می‌کنند و ساکن آلونک‌های محقرند. بر اساس گزارش رکنا، دستمزد روزانه آنان ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان است./رادیوزمانه

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا