گوناگون

سرای عامری‌های کاشان به خاطر حجاب پلمب شد/ بیکاری بیش از ۱۰۰ نفر در آستانه نوروز

لازم به ذکر است که چندی قبل نیز تعدادی از سفره خانه های کاشان و آران و بیدگل به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی پلمب شده بود.

به گزارش شبکه شرق، با گزارش شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان کاشان و با دستور دادستان کاشان، هتل سرای عامری‌ها به دلیل عدم رعایت حجاب توسط گردشگران پلمب شد.

سرای عامری‌ها بعنوان بزرگترین خانه تاریخی ایران یکی از جاذبه های تاریخی، گردشگری و اقامتی منحصر به فرد منطقه فرهنگی کاشان است که هر ساله میزبان خیل عظیمی از گردشگران داخلی و خارجی است.

این هتل در آخرین رتبه بندی سایت «تریپ ادوایزر» که جزء معتبرترین مراجع رتبه بندی و رزرواسیون هتل در جهان است رتبه نخست در بین هتل های  سنتی در خاورمیانه را در سال ۲۰۲۲ به دست آورده بود.

هتل عامری‌ها با اشتغال ۹۰ نفر به طور مستقیم و ۱۵۰ نفر به صورت غیرمستقیم بزرگترین مجتمع هتلینگ سنتی در منطقه کاشان است و با وجود بسته بودن هتل امیرکبیر در آستانه سال جدید و سفرهای نوروزی گردشگران، ضربه سنگینی بر پیکره گردشگری منطقه فرهنگی کاشان محسوب می شود.

لازم به ذکر است که چندی قبل نیز تعدادی از سفره خانه های کاشان و آران و بیدگل به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی پلمب شده بود.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا