ورزشی

شرایط ناهنجار تیم ملی زنان ایران/ اردو تحریم شد!

تعدادی از بازیکنان تیم ملی فوتبال زنان در آستانه رقابت‌های انتخابی المپیک از حضور در اردو خودداری کردند.

دور دوم‌ اردوی تیم ملی فوتبال زنان برای حضور در مسابقات المپیک قرار است از امروز پنجم فروردین در آکادمی ملی فوتبال آغاز شود اما غیبت ۱۴ بازیکن تیم ملی زنان و حضور پیدا نکردن در اردو،  برگزاری این اردو را تحت الشعاع خود قرار داده است.

به گزارش ورزش سه، شرایط نا مناسب اردوی و کمبود امکانات، پرداخت نشدن پاداش صعود به جام ملت های آسیا، تهیه نکردن بلیط برای ملی پوشان جهت حضور در اردوهای تیم ملی دلایل اصلی غیبت برخی ملی‌پوشان تیم فوتبال زنان است.

شنیده‌های خبرنگار ورزش سه حاکی از این است که پس از اعلام اعتراض ملی پوشان به آنها قول داده شده که برای حضور آنها در اردوی بلیط تهیه می‌شود، این وعده فدراسیون در شرایطی داده شده است که در ایام نوروز با توجه به حجم بالای مسافرت‌های نوروزی عملا امکان تهیه بلیط هواپیما برای حضور زنان فوتبالیست در تیم ملی امکان پذیر نیست.

از سوی دیگر چند بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی به دلایل شخصی در این اردو حضور پیدا نمی‌کنند و با این حساب از مجموع ۳۰ نفر دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال زنان بیش از نیمی از آنها که ترکیب اصلی تیم ملی را تشکیل می‌دهند در این اردو حضور ندارند.

این اتفاقات در شرایطی رخ می‌دهد که تیم ملی فوتبال زنان ایران قرار است روز  ۱۲ فروردین برای شرکت در رقابت‌های انتخابی المپیک به میانمار اعزام شود.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا