گوناگون

با تعویض مهره ها مشکل حل نمی شود

وزیر کشاورزی و رئیس سازمان برنامه و بودجه تغییر کردند…

علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت، از تغییرات در دولت سیزدهم خبر داد. بر این اساس، سیدمحمد آقامیری، رئیس سازمان نظام دامپزشکی، جایگزین سیدجواد ساداتی‌نژاد، وزیر کشاورزی شد. داوود منظور، رئیس پیشین سازمان امور مالیاتی به‌عنوان رئیس سازمان برنامه و بودجه، جایگزین مسعود میرکاظمی شد و محمدصادق خیاطیان، عضو هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی از سازمان‌های وابسته به نهاد ریاست‌ جمهوری، جایگزین علی وحدت، رئیس این صندوق شد.

بهادری جهرمی گفت: «برنامه دولت از آغاز فعالیت این بوده که مدیران‌ مستمر مورد ارزیابی قرار گیرند.» برخی رسانه‌های جمهوری اسلامی نوشته‌اند مسعود میرکاظمی به دلیل ارائه نکردن برنامه هفتم توسعه و بحران پرداخت حقوق معلمان در آخر سال گذشته برکنار شده است. محمد مهاجری، از فعالان اصولگرا، درباره تغییرات جدید در مسئولان دولتی به وب‌سایت «انتخاب» گفت: «مشکل دولت این است که افراد نخبه اقتصادی و سیاسی و فرهنگی حاضر به همکاری با او نیستند.» او افزود: «رئیس جمهوری از بین همه پیامبران جرجیس را انتخاب کرده و از یک حلقه کوچک نیرو انتخاب می‌کند.»

فعالیت گستردهٔ ضدملی و ضد مردمی دولت سیزدهم در عرصه‌های اقتصادی از عامل‌های اصلی رشد فساد مالی، تضعیف بنیه تولیدی کشور، و فروپاشی اقتصاد ملی است.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا