جوانان

تهدید دانش آموزان به مسموم سازی

به مدارس دخترانه در چند شهر حمله شیمیایی شد.این در حالی است که مدارس دخترانه همچنان مورد حملات شیمایی قرار می گیرند و دانش آموزان با گازهای سمی مسموم می شوند….
وزارت طلاعات جمهوری اسلامی تکلیف خود را روشن کرده و مسمومیت های سریالی و گسترده ی دانش آموزان در پهنه ی ایران را به «شیطنت دانش آموزان» مربوط و خود آن ها را مقصر دانسته است. این اقدامات جنایتکارانه در سکوت خبری رسانه های ایران و بی توجهی جهانی همچنان ادامه دارد. عوامل پنهان و آتش به اختیاران حکومت بدون ترس از عواقت اقدامات خود مدارس دخترانه در شهرهای مختلف را مورد حمله قرار می دهند. از روز گشته مواردی به چشم خورده است که نیروهای امنیتی و کلانتری عازم مدارس می شوند و با خشونت دانش آموزان را تهدید می کنند تا آن ها را مجبور به سکوت بکنند. امروز سه شنبه گزارش شده است که دبیرستان دخترانه ی الهیه ی کرمانشاه هدف حملات شیمایی قرار گرفته و سپس ماموران کلانتری به دبیرستان مراجعه و دانش آموزان را تهدید کرده اند. از شهرهای سنندج و بانه نیز مواردی از حمله ی شیمایی به مدارس گزارش شده است.

سازمان حقوق بشری هه‌نگاو از حمله شیمیایی به هنرستان دخترانه کیمیا روز سه‌شنبه ۱۲ اردیبهشت (۲ مه) در شهر سنندج، دبستان دخترانه صالح علی‌محمدی در بانه و نیز حمله به دبیرستان دخترانه الهیه درکرمانشاه خبر داد.

این حملات در روز جهانی کارگر نیز ادامه یافت. هه‌نگاو در حساب توییتر خود ویدیویی از مسمومیت دبیرستان دخترانه جعفری در کرمانشاه در روز گذشته منتشر کرد و گفت دست کم ۴۰ دانش‌آموز این مدرسه به بیمارستان منتقل شدند. مسموم‌سازی دختران دانش‌آموز علیرغم همه تلا‌ش‌های خانواده‌ها و گروه بزرگی از معلمان برای جلوگیری از آن ادامه دارد.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا