گوناگون

بازرسی منزل عبدالله ناصری؛جستجوی خانه‌به‌خانه‌ی مأموران امنیتی!

در ادامه بازداشت‌ها و تهدیدها علیه شرکت‌کنندگان در همایش آنلاین «گفتگو برای نجات ایران»، روز گذشته مأموران امنیتی به خانه عبدالله ناصری طاهری رفته‌اند و ضمن بازرسی، وسائل ارتباطی او را با خود برده‌اند. آنها پیش‌تر با تعرض به خانه‌های برخی دیگر از سخنرانان این همایش، سه تن از آنان را نیز بازداشت کردند، از جمله کیوان صمیمی و علیرضا بهشتی شیرازی که همچنان در زندان‌اند و تا لحظه تنظیم خبر هیچ اطلاعی از وضعیت آقای صمیمی در دست نیست….
بنابر گزارش رسیده به کلمه، عصر دیروز مأموران با نماینده دادستان وارد خانه‌ی ناصری شدند و پس از بازرسی و ضبط وسائل، او را به دادسرای اوین فراخواندند. این در حالی است که عبدالله ناصری ۶ سال است که به علت ابتلا به بیماری ELS امکان تکلم و حرکت ندارد و مأموران تنها راه ارتباطی او را برده‌اند.

عبدالله ناصری طاهری، استاد تاریخ، نویسنده، مترجم و کنشگر سیاسی، در سخنرانی مکتوبش در همایش اخیر گفته بود: «نحوهٔ قتل مهسا، شلیک به کیان پیرفلک، شلیک مستقیم به چشم‌های بیشمار، سرقت متعدد پیکر جان‌باختگان و مسمومیت سیستماتیک مدارس دخترانه، نمونه‌ای از کارهایی است که مرگ حکومتِ ولی فقیه را و ضرورت عبور از جمهوری اسلامی را نوید می‌دهد».

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا