حقوق بشر

پنج تن از وکلای دادگستری به دادسرای اوین احضار شدند

یاشار کاظمی، شایان زادگان و فروغ شیخ الاسلامی وطنی و امیرحسین غفاریان و محمد لواسانی از وکلای دادگستری توسط شعبه هفتم دادسرای اوین احضار شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، بر اساس احضاریه ای که در روزهای اخیر صادر و به این وکلای دادگستری ابلاغ شده است، یاشار کاظمی، وکیل ساکن تهران و عضو پیشین کمیسیون حقوق بشر در کانون وکلای مرکز، شایان زادگان عضو کانون وکلاء استان فارس و فروغ شیخ الاسلامی وطنی عضو کانون وکلاء مرکز باید به ترتیب در روزهای شنبه ۳۰ اردیبهشت، دوشنبه یکم خرداد و چهارشنبه سوم خرداد ماه، در شعبه هفتم دادسرای امنیت (مستقر در زندان اوین) حضور یابند.

همچنین دو تن دیگر از وکلای دادگستری، امیرحسین غفاریان و محمد لواسانی توسط شعبه هفتم دادسرای اوین احضار شدند.

بر اساس احضاریه ای که در روزهای اخیر صادر و به این وکلای دادگستری ابلاغ شده است، امیرحسین غفاریان عضو کانون وکلای یزد و محمد لواسانی عضو کانون وکلای تهران(مرکز) باید چهارشنبه سوم خرداد ماه، در شعبه هفتم دادسرای امنیت (مستقر در زندان اوین) حضور یابند.

تاکنون از دلایل احضار این وکلای دادگستری اطلاعی حاصل نشده است.

پیشتر نیز شماری دیگر از وکلای دادگستری از جمله علی مجتهدزاده، ابوالفضل حمزه، محمدعلی کامفیروزی، مرجان اصفهانیان، سارا حمزه زاده، علی شریف زاده اردکانی، ثمین چراغی ، حسن یونسی و توتیا پرتوی آملی به دادسرای اوین احضار شدند.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا