ورزشی

صعود ۳ فرنگی‌کار ایران به نیمه‌نهایی تورنمنت قرقیزستان

۳ فرنگی‌کار ایران در روز پایانی رقابتهای رنکینگ قرقیزستان با برتری مقابل رقبای خود راهی مرحله نیمه‌نهایی شدند.

به گزارش ایسنا، در جریان رقابتهای ۳ وزن پایانی کشتی فرنگی رنکینگ اتحادیه جهانی در بیشکک قرقیزستان، محمدرضا گرایی در ۷۲، محمدعلی گرایی در ۷۷ و علیرضا مهمدی در وزن ۸۲ کیلوگرم با برتری مقابل رقبای خود راهی دیدار نیمه نهایی شدند.

در وزن ۷۲ کیلوگرم محمدرضا گرایی در دور نخست با نتیجه ۹ بر ۳ اوتار ابولادزه از گرجستان را مغلوب کرد. وی دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۱ بر صفر عادیل خان ساتایف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

در وزن ۷۷ محمدعلی گرایی در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر ساجان از هند را مغلوب کرد. وی در دور دوم نیز مقابل امره باشار دارنده مدال برنز جهان از ترکیه با نتیجه ۸ بر ۲ و ضربه فنی به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد.

در وزن ۸۲ کیلوگرم علیرضا مهمدی در دور اول با نتیجه ۸ بر صفر جیهون اوزدوردیف از ترکمنستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی نیز با نتیجه ۹ بر یک شامیل باتیروف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

روز گذشته(پنج شنبه) و در جریان برگزاری رقابت های ۷ وزن این مسابقات، سید دانیال سهرابی در ۶۷، محمدهادی ساروی در ۹۷ و امین میرزازاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به مدال طلا رسیدند و مهدی محسن نژاد در ۶۰ و ایمان محمدی در وزن ۶۳ کیلوگرم نیز صاحب مدال برنز شدند.

ناصر علیزاده در ۸۷ از دور رقابت ها کنار رفت و پویا دادمرز در وزن ۵۵ کیلوگرم نیز به علت بیماری به میدان نرفت.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا