جوانان

دانشجویان به احمدی‌‌نژاد: ابتدا با نمایندگان دانشجویان مناظره کنید/ اگر این قدر به خود مطمئنید، چرا در دادگاه حاضر نشدید؟

جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران با انتشار نامه ای از محمود احمدی نژاد خواستند اگر به عملکرد خود در طول ۸ سال ریاست جمهوری اش مطمئن است و برای پرسش های دانشجویان درباره آثار اقتصادی،سیاسی،اجتماعی و اخلاقی کارهایش در آن ۸ سال پاسخی دارد، در دانشگاه تهران حاضر شود و رو در رو به پرسش های دانشجویان پاسخ دهد…

در این نامه آمده است: شما در طول ۸ سال ریاست جمهوری تان، هرگز پاسخگویی پیشه نکردید و به جز گفت و گوهای تشریفاتی با مجریان معرف حضور صدا و سیما، با هیچ رسانه داخلی گفت و گوی اختصاصی و چالشی نداشتید و این در حالی است که با خبرنگاران و رسانه های درجه چندم خارجی، بارها گفت و گوهای اختصاصی داشتید. حتی در سال ۱۳۸۸ نیز که آقای روحانی شما را دعوت به مناظره کرد، آن را نپذیرفتید.

حتی همین چند روز پیش نیز، حاضر نشدید برای پاسخگویی، به دادگاه قانونی در جمهوری اسلامی بروید. حال چه شده که اهل پاسخگویی در مناظره شده اید؟ البته همه ما می دانیم که علت چیست و سودای موج سواری سیاسی با طرح موضوعات مختلفی که مناظره، آغاز آن است، محرک اصلی این ماجراست ولی با این همه، اصل را بر صحت می گذاریم و از جنابعالی می خواهیم قبل از این که با رئیس جمهور کشور که خود بهتر از بقیه می دانید چقدر مشغله کاری دارد، مناظره کنید، به دانشگاه تهران بیایید و ابتدا با نمایندگان دانشجویان مناظره کنید و برای اولین بار، در فضایی جز فضای یک سویه صدا و سیما، به پرسش های صریح و بی پرده ما درباره عملکرد و رفتارتان در آن ۸ سال پاسخ دهید و در همان جا به طور مستقیم، واکنش دانشجویان به ادعاهای تان را اعم از رد یا قبول ببینید و سپس به مناظره با افراد دیگر بیندیشید.

به گزارش عصر ایران، در پایان این نامه آمده است: راستی آقای احمدی نژاد! اگر شما این قدر به خود مطمئن بودید، چرا در دادگاه تان حاضر نشدید؟ آیا جز این است که در دادگاه باید همه چیز به طور مستند ارائه شود و نمی توان همانند مناظره ها با فرافکنی و تهمت زدن و جوسازی، کار را از پیش برد؟خداوند نعمت زندگی آرام و تقوای الهی را از بندگانش نگیرد.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا