ورزشی

دو باشگاه ورزشی متعلق به دو ملی‌پوش پلمب شدند معرفی این دو شخص به دادسرا!

یک منبع آگاه به خبرنگار اعتمادآنلاین اطلاع داد دو باشگاه ورزشی که یکی زیر نظر ملی‌پوش سرشناس سابق ورزش‌های رزمی و دیگری با مدیریت و مربیگری عضو سابق تیم ملی یک رشته توپی زنان اداره می‌شدند با حکم قضایی پلمب شده‌اند.

به گزارش اعتمادآنلاین، در چند وقت گذشته تعدادی از باشگاه‌های ورزشی به دلایلی که مقامات آن را «رفتارهای هنجارشکنانه» می‌نامند، پلمب شده و مدیران این مجموعه‌ها به مراجع قضایی معرفی شدند.

در همین زمینه یک منبع آگاه به خبرنگار اعتمادآنلاین اطلاع داد دو باشگاه ورزشی که یکی زیر نظر ملی‌پوش سرشناس سابق ورزش‌های رزمی و دیگری با مدیریت عضو سابق تیم ملی یک رشته توپی زنان اداره می‌شدند با حکم قضایی پلمب شده‌اند. در همین راستا گفته شده ماموران به داخل این دو باشگاه رفتند و ضمن تفتیش محل آنجا را پلمب کردند. یکی از این دو باشگاه یک «هوم جیم» بوده است.

طبق اطلاعات به دست‌آمده، این دو فرد در روزهای گذشته به خاطر همین مساله در مرجع قضایی حاضر شدند و به خاطر اتفاقات رخ داده مورد بازخواست قرار گرفتند.

یک مقام آگاه در این باره به خبرنگار اعتمادآنلاین گفت، مقامات به این دو نفر گفته‌اند رفتارها و اقدامات هنجارشکنانه رخ ‌داده در این دو باشگاه باعث صدور دستور پلمب شده است! مساله حجاب و اختلاط زن و مرد عناوین رفتارهای هنجارشکنانه‌ای است که مقامات به این دو ملی‌پوش سابق اعلام کرده‌اند.

گفتنی است یکی از این دو نفر چندی پیش با حکم ممنوع‌الخروجی از کشور به خاطر استوری‌های انتقادی که در صفحه اینستاگرامش در ایام اعتراضات پاییز ۱۴۰۱ منتشر کرده بود، مواجه شد.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
دکمه بازگشت به بالا